Samsung ICONX 2018 apskats

Mūziku mīlam mēs visi, taču katram ir savas gaumes, tāpēc bieži vien to klausoties mēs izmantojam austiņas. Gadu laikā tās dizianiski nav īpaši mainījušās, tikai kļūst aizvien labākas skaņas kvalitātes ziņā. Līdz mirklim, kad tirgū sāka parādīties tāds brīnums kā “bezvadu austiņas”. Protams, pirmās šo austiņu versijas nespēja pārsteigt ar izcilu sniegumu kvalitātes un baterijas ilgtspējas ziņā, taču laikam ejot tās paliek aizvien labākas un labākas. Aizvien vairāk cilvēku sākuši tās izmantot un tam, protams, ir savs iemesls – lai gan vieglāk pazaudējamas un obligāto pienākumu sarakstā iekļaujas to regulāra uzlāde, tomēr vairs nebūs mūžīgās problēmas ar vadiem. Tie ir pinķerīgi, mūždien kaut kur aizķeras un nemaz nav parocīgi. Tāpēc šoreiz uz testu saņēmām un izmēģinājām Samsung gear ICONX bezvadu austiņas.

Dizains un komforts

Konforta ziņā šīs noteikti nebūs pašas ērtākās un drošākās austiņas. Iepakojumā līdzi nāk dažādu izmēru gumijas uzgaļi, lai lietotājs varētu izvēlēties tieši sev visspiemērotāko, taču tas īpaši nemaina ērtuma sajūtu, jo pašas austiņas ir izmēros lielas un aizņem visu auss iekšējo daļu. Lai parūpētos par to, ka austiņas nekritīs laukā to izmantošanas brīdī, pie malas ir neliela gumijas cilpiņa kuru aizāķē auss iekšpusē.
Taču pareizi tās ievietojot un atrodot sev vissērtāko klausīšanās pozīciju, tās jūtamas problēmas komforta ziņā neizraisa. Pēc ilgākas to lietošanas būs manāms neliels “ausu pagurums” un radīsies vēlme uz kādu mirkli austiņas izņemt ārā, bet šo mīnusu labi izbalansē tiešām patīkamais baterijas ilgums un vadība ar pieskārienu.
Obligāti jāpiemin, ka austiņām ir 4GB iebūvētā atmiņa, kas ļauj mūziku uzglabāt tieši pašās austiņās. Tas šķiet ļoti parocīgi, jo bieži vien pēc garas darba dienas, vai aizmirstot uzlādēt telefonu, austiņās uzglabāto mūziku droši varēs klausīties.
Pašu mūziku uz austiņām var pārvietot savienojot tās ar tām paredzēto Gear manager aplikāciju. Aplikācija sniedz pilnu kontroli pār ieaušiem. Tajā varēs aplūkot kāds ir katras austiņas uzlādes līmenis, cik daudz brīvās vietas tajās ir palicis un iepsējams arī regulēt to skaļumu.
Austiņas iespējas savienot arī ar Samsung health app, kas ļauj sekot līdzi tavām sporta aktivitātēm, piemēram, nosakot ātrumu kādā tu skrien, sekojot veiktajai distancei, skaitot soļus u.t.t

Baterija

Bezvadu austiņu lielākais mīnus, parasti vienmēr izrādās to baterija. Šoreiz, par to īpaši nevar sūdzēties. 10 minūšu uzlāde sniedz vidēji 1h klausīšanās laiku. Maksimālais klausīšanās laiks ir 5h ar pilnu bateriju + 1 ekstra uzlādes reize ar tām paredzēto vāciņu.

Skaņa

Skaņas kvalitāte nav nekāda īpaši pāsrsteidzošā. Ja šo austiņu galevnā funkcija nebūtu to bezvadu savienojums, tās varētu uzskatīt par pavisam vienkāršām, vidējas kvalitātes austiņām.
Nekas tāds kas ļoti izceltos, bet arī nekas tāds kas būtu sliktas kvalitātes.
Basi ir labi un skaļums arī ir pietiekoši skaļš, tāpēc nav nepieciešamība tās lietoto uz to maksimālo skaļumu.


Source: Zparks