Huawei Dual-View režīms tagad pieejams arī Latvijā

Līdz ar EMUI 9.1 un B153 versiju pakāpenisku ieviešanu, Huawei nu sniedzis P30 un P30 Pro lietotājiem piekļuvi vienai no aizraujošākajām un inovatīvākajām funkcijām, ko piedāvā viedtālruņa kamera – Huawei Dual-View video režīms.

Izmantojot Huawei Dual-View režīmu, lietotājs var veidot videoklipus, vienlaikus izmantojot tālruņa primāro un tālummaiņas objektīvu. Tādējādi ierīce ļauj uzņemt vienu ainu no divām dažādām perspektīvām. Ieviešot šo progresīvo kameru tehnoloģiju, Huawei turpina strādāt pie inovācijām un fokusējas uz to, lai sniegtu lietotājiem iespēju iepazīt un izbaudīt visas radošās iespējas, ko piedāvā video uzņemšana.

Huawei Dual-View kameras režīms, kas pieejams Huawei P30 un P30 pro tālruņos, ir spējīgs uzņemt video atsevišķi vai darbojoties kopā ar citām funkcijām, piemēram, mākslīgā intelekta redaktoru. Tā kā režīms nodrošina vienlaicīgi divu dažādu perspektīvu atainojumu, Huawei P30 sērijas tālruņi piedāvā nozarē pirmo un pilnīgi jauno funkciju, kas nu pieejama viedtālruņos un sniedz lietotājam iespēju iemūžināt liela mēroga pasākumus, piefiksējot pat vissīkākās detaļas.


Source: Zparks