Latvijā pieejamais Scoro CRM risinājums piesaista 1,7 miljonus Eiro

Igaunijā izstrādātais darba pārvaldības risinājums Scoro, kas paredzēts profesionālo un radošo pakalpojumu sniedzējiem, paziņoja, ka tas ir noslēdzis sākuma finansējuma kārtu EUR 1,7 miljonu apmērā , iesaistoties SmartCap, Inventure un Alchemist Accelerator.

Scoro izmantos šo finansējumu, lai paātrinātu procesu automatizāciju un uzlabotu integrāciju ar citiem biznesa risinājumiem. Tāpat finansējums palīdzēs Scoro paplašināt pārdošanas un atbalsta komandu tīklu tā piecos starptautiskajos birojos, arī Latvijā.

Scoro tika palaists tirgū 2013. gadā Igaunijā, un tā mērķis ir organizēt Jūsu uzņēmuma darbu, apvienojot pārdošanu un rēķinu izsniegšanu ar plašām darba pārvaldības iespējām. Apkopojot datus strukturētā veidā, izmantojot iebūvētos rīkus un citas pasaulē atzītas lietotnes, Scoro plāno kļūt par neaizstājamu rīku tā biznesa klientiem.

Scoro klienti ietver starptautiskus uzņēmumus, piemēram, Grant Thornton, Sotheby’s International Realty un Royal Canin un Latvijas klientus, piemēram, Linearis un Infinitum 8.

Freds Krīgers / Scoro vadītājs
„Mēs saskaramies ar daudziem programmatūras risinājumiem, kas mēģina atrisināt nākotnes problēmas. AI un iekārtu apmācība pilnībā izmainīs to, kā mēs strādājam, taču uzņēmumu struktūra un procesi pārsvarā nav tam gatavi. Tieši to mēs vēlamies risināt – nodrošināt šo struktūru mūsu klientiem un kļūt par būtisku šo nākamās paaudzes darba pārvaldības lietotņu sastāvdaļu.”
Tomass Kosonens /Inventure partneris
„Mēs esam priecīgi, ka augsta līmeņi klienti izvēlas Scoro, lai uzlabotu darba pārvaldības sistēmu. Pateicoties inegrācijai ar lielāko daļu plaši izmantotu uzņēmumu programmatūrām, Scoro ir spējis izstrādāt kontroles attīecības centru visam uzņēmumam, atvieglojot pārvaldību un padarot to efektīvāku.”

Ravi Belani /Alchemist Accelerator dibinātājs
„Lietotņu skaits uzņēmumos pieaug ļoti strauji. Scoro ir gatavs kļūt par šī straujā pieauguma centrālo jaunumu. Mūs iespaido Scoro straujā attīstība, salīdzinot ar konkurentiem biznesa procesu pārvaldības jomā, un mēs paredzam, ka sasniegumi turpināsies.”

Par Igaunijas uzņēmuma izstrādāto Scoro CRM risinājumu

Scoro ir visaptverošs darba pārvaldības risinājums, kas ļauj profesionālo un radošo pakalpojumu sniedzējiem vienuviet kontrolēt visu darba plūsmu. Scoro palīdz pilnveidot darbu un izslēdz nevajadzīgos procesus, lai nodrošinātu, ka uzņēmums darbojas bez traucējumiem un, cik vien iespējams efektīvi, sākot no pārdošanas, beidzot ar rēķinu izsniegšanu. Scoro ietver laika plānošanu, uzdevumu un projektu vadību, cenu noteikšanu un rēķinu izsniegšanu, atskaišu sagatavošanu uzņēmuma ietvaros un reālā laika informācijas paneli.

Dibinātāji: Freds Krīgers /Fred Krieger/, Kristīna Lilleoisa /Kristina Lilleõis/, Indreks Sārnaks /Indrek Saarnak/, Prīts Matīsens /Priit Matiisen/
Papildus informācija pieejama www.scoro.lv

Finansētāji

Inventure ir vadošais sākuma riska kapitāla uzņēmums Ziemeļvalstīs. Inventure iepriekšējie ieguldījumi veikti Wolt, Rightware, Canatu.

SmartCap ir Igaunijas Attīstības fonda ieguldījumu mehānisms, kas paredzēts sākuma posma riska kapitāla līdzekļu pārvaldībai un ieguldījumiem inovatīvos un ambiciozos tehnoloģiju uzņēmumos. SmartCap iepriekšējie ieguldījumi veikti GrabCAD (exited), Lingvist, Jobbatical.

Alchemist Accelerator (ASV) ir elitāra sešu mēnešu programma jaunajiem uzņēmumiem, kas ietver 17 uzņēmumu grupu. Techcrunch nosaucis Alchemist par Platīna līmeņa biznesa akseleratoru ASV.


Source: Zparks