Microsoft TechDay 2016

Drīzumā, 30. martā, Rīgā norisināsies tehnoloģiju konference TechDay

TechDay norisinās jau vairākus gadus, tā ir iespējams lielākā Latvijā pieejamā konference IT profesionāļiem un programmatūras izstrādātājiem Baltijas valstīs. Trijās norises dienās šī konference savedīs kopā vairāk nekā 1500 profesionāļu visās trīs Baltijas valstu galvaspilsētās un informēs par svaigāko un praktiskāko informāciju par jaunākajiem pakalpojumiem un iekārtām tirgū.

TechDay Latvia tiks aizvadīta 30. martā – viesnīcā Radisson BLU Latvija, Elizabetes ielā 55.

Katrā konferences dienā paredzētas ievadrunas un 30 sesijas piecos paralēlos blokos. Pasākuma norises vietās būs arī īpaša konferences partneru izstāžu telpa, kurā apmeklētāji varēs tuvāk iepazīties ar produktiem un pakalpojumiem – sesijās apspriesto tehnoloģiju iemiesotājiem.

Konferences programma un šīgada tēmas

Ar konferences programmu var iepazīties TechDay 2016 mājaslapā: http://www.techdaybaltics.com

Šogad TechDay koncentrējas uz īstās lietas darīšanu jeb Do the right stuff!. Ja ikdienā strādājat ar mākoņrisinājumiem, Windows operētājsistēmu, esat laipni aicināti atnākt un noskaidrot kā ieviest Windows sistēmu pareizi un droši, kā veidot savu korporatīvo vidi mākonī ar Microsoft Azure un kā “aizmirst” par atjauninājumiem un laikietilpīgu datu migrāciju ar Office 365 platformu.

Sākot no marta, konferences pieteikšanās maksa ir 169 eiro.
Laba ziņa ISIC un ITIC karšu īpašniekiem – cena ir 60 eiro.

Source: Zparks