Acer vasaras-rudens jaunumi

Jaunie Produkti Q3 2016

Protams, rudenī gaidāmajā IFA izstādē mēs gaidām jaunus ziemas un nākamā gada produktu jaunumus, bet šobrīd varam paraudzītos uz to, kas jauns no Acer ir pieejams šī gada vasarā un rudenī. Mūsu tirgus atšķiras, ka Acer neveic savu viedtālruņu tirdzniecību Baltijas valstīs. Gaidām Primo ar Windows 10, kas varētu būt pieejams nākamā gada martā. Izskatās, ka Acer uzsvaru uz viedtālruņiem vairs neveic. Toties mēs mīlam Acer pat lieliskiem klēpjdatoriem par ļoti labu cenu un šos tad arī šodien apskatīsim.

Predator spēļu datori – galdam un 15 un 17 collu izpildījumā

Strādājot pie jaunajiem Predator sērijas spēļu datoriem, Acer īpašu uzmanību veltīja datora dzesēšanai. Modernās datorspēles patērē ievērojamu jaudu (Predator datoram ir Intel Core i7 procesors un Nvidia GTX 980 videokarte, kas nodarbina 4K izšķirtspējas ekrānu) un datoram uzkarstot, krītas datora jauda. Jaunais FrostCore risinājums samazina datora temperatūru par 15-25% efektīvāk, nekā klasiskās ventilatoru sistēmas. Tāpat tika risināts putekļu jautājums. Iebūvētā DustDefender sistēma nodrošina, ka datora iekšpuse nepieput ar ventilatora iesūktajiem putekļiem.

Predator 17 collu datoram ir 6 skaļruņi, kas nodrošina skaļu atskaņošanu un dziļākus basus, nekā parasti klēpjdatoros ir pieejami. Aptuvenā cena šiem datoriem sākas no 1700 Eiro.

Predator stacionārie galddatori – tīra jauda

Savukārt stacionārajiem spēļu galddatoriem G1, G3 vai G6 versijām ir iestrādātas ļoti jaudīgas komponentes ar iespēju overklokot procesoru. Līdzīgi kā senos laikos, arī Acer G6 sērijas galddatoram ir pieejama sava veida “turbo” poga, kas veic overklokingu bez darbošanās datora uzstādījumos, sekojoši vēl lielāka jauda pieejama ar pogas nospiešanu. IceTunnel optimizē gaisa plūsmu datora ventilācijā, efektīvāk to novadot procesora un videokartes dzesēšanai. Tiem, kas vēlas ietaupīt datora aizņemto vietu uz galda, noderēs G1 konfigurācija, kas ir šaurāks un kompaktāks, tajā pat laikā bez jaudas kompromisiem.

Lai spēlēšana būtu aizraujošāka, noderēs atbilstošs monitors un jaunais Predator X34 izliektais 34 collu monitors nodrošinās izcilu IPS attēla kvalitāti 3440×1440 pikseļu izmērā (21:9 attiecība, 75-100 Hz). Šim monitoram ir dizains ar ļoti šaurām maliņām, lai attēls aizņemtu visu pieejamo izmēru. Ja meklējat ļoti ātras frekvences monitoru, tad 27 collu Predator Z25 ar 200 hercu attēla pārzīmēšanas frekvenci un 2560×1080 pikseļu izmēru būs tas ko meklējat. Ekrānā ir iebūvēti divi 9 vatu skaļruņi. Monitoru cena ap 1300 eiro.

Divi vienā – klēpjdators un planšetdators

Šis koncepts jau krietnu laiku ir pieejams tirgū, tomēr tikai dažiem ražotājiem izdodas izveidot labu svara un jaudas attiecību. Turklāt ekrāni-planšetes parasti ir smagi, tastatūras daļa viegla un šie datori, tos lietojot kā klēpjdatorus, zināmā leņķī vienkārši mēdz gāzties riņķī. Lietotājiem tāpat nepatīk šņācošas planšetes.

Acer ir veicis pamatīgu mājasdarbu, risinot šīs problēmas un rezultāts ir visai interesants, lai to izvēlētos arī ikdienas darbam. Switch 10 V ar 10 collu ekrānu ir gana plāns, tajā pat laikā pietiekami jaudīgs vienkāršiem ikdienas uzdevumiem. Savukārt Switch Alpha 12 jau izskatās pēc klasiska plāna klēpjdatora ar 12 collu IPS ekrānu un 2160×1440 pikseļu ekrānu. Interesanti, ka šis ir pirmais “divi vienā” klēpjdators ar iebūvētu šķidruma dzesēšanu. Tas nodrošina pilnīgi klusu darbību. Turklāt par 700 Eiro (faktiski laba viedtālruņa) cenu šis 128 Gb SSD dators ar 4GB operatīvo atmiņu ir vairāk nekā pietiekams klasiskai ikdienas lietošanai.

Budžeta klases klēpjdatori – Back to School sērija

Šie datori ir domāti vieglai ikdienas lietošanai un nodrošina pilnu pieslēgvietu klāstu, gan USB-C, gan HDMI pieslēgvietas. Aspire S 13 lieliski izskatās, ir viegls un plāns, turklāt divas reizes lētāks, nekā konkurenti, piemēram, tas pats MacBook.
Tiem, kam nepieciešams ilgtspējīgs klēpjdators, ir vērts apskatīt TravelMate B117, kas ir izturīgs, nebaidās no triecieniem un nodrošina 13 stundu ilgu akumulatora darbu. Arī ūdens uzliešana tastatūrai šim datoram netraucēs. Liels TouchPad un laba WiFi tīkla karte (mimo modulis) noderēs gan studentiem, gan celtniekiem.

Interesants risinājums, kas pieejams Aspire V Nitro klēpjdatoram ir Realsense 3D kamera, kas bez tā, ka to var lietot, piemēram Skype sarunām, nodrošina arī 3D skanēšanu, tādēļ jūs varat nobildēt savu seju (galvu) 3D režīmā un izdrukāt ar 3D printeri. Sīkums, bet tiem, kam patīk eksperimentēt un apgūt jaunas tehnoloģijas, ir vienmēr prieks, ka ir pieejams kas jauns un nav jāpērk papildus 3D skaneri. Te gan vajadzētu kādam profesionālim izpētīt, cik spējīga un detalizēta ir šī iebūvētā 3D skanēšana.

Un vēl pāris lietas..

Iconia Tab 10 ir planšetdators, kas par savu nieka 200 Eiro cenu nodrošina lielisku skaņu (4 skaļruņi) un labu ekrānu, kas ļaus skatīties filmas 10 collu ekrānā. Arī klasiskā lēto planšetdatoru problēma – neprecīzā uzspiešana, ir risināta 4 reizes palielinot skārienjūtīgo ekrāna sensoru skaitu.

V7500 projektors ar Full HD attēlu un automātisku attēla spilgtuma pielāgošanos telpas apgaismojumam.

Dokstacija ar iebūvētu videokarti. Jauns koncepts, ir ērti pieslēgt dažādus ekrānus, datorus un planšetes un pārraidīt attēlu turp un atpakaļ.


Source: Zparks