Huawei MateBook X un salokāmais viedtālrunis Mate X iegūst prestižus apbalvojumus

Mobilās industrijas konferencē Mobile World Congress 2019 (MWC 2019) jaunākie Huawei produkti saņēma lielu atzinību ne tikai no apmeklētājiem, bet arī no pasaulē pazīstamiem tehnoloģiju ekspertiem.

“Trusted Reviews” pārstāvji uzskata, ka, lai gan Huawei ražo klēpjdatorus vien dažus gadus, šajā produktu segmentā līdz šim paveiktais darbs ir iespaidīgs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc MateBook X Pro tika piešķirts “Best of MWC 2019” apbalvojums – pateicoties tā dizainam, augstajai veiktspējai.

MateBook X Pro ir 8. paaudzes Intel Core i7 8565 procesors un NVIDIA GeForce MX250 GPU grafiskais procesors ar 2 GB GDDR5 atmiņu, kā arī Thunderbolt 3 pieslēgvieta.

Viena no lielākajām aktualitātēm, kas tika prezentēta MWC 2019 konferencē, ir uzņēmuma Huawei jaunākais produkts – salokāmais 5G viedtālrunis Mate X. Tam ir inovatīvs OLED displejs un Falcon Wing mehānisms, kas palīdz tajā apvienot labākās viedtālruņa un planšetdatora funkcijas.

“Huawei Mate X jau pacēlis latiņu salokāmo viedtālruņu segmentā, jo spējis pārsteigt auditoriju prezentācijas laikā. Šī ir burvīga ierīce ar salokāmu dizainu,” sacīja “Trusted Reviews” eksperts, kas piešķīra uzņēmumam vēl vienu “Best of MWC 2019” balvu Mate X viedtālrunim.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš savā īpašumā vēlēsies iegādāties jaunākos Huawei klēpjdatorus, to varēs izdarīt. Huawei Consumer Business Group Baltijas reģiona ģenerāldirektors Jaņs Fejs stāsta: “Tiklīdz spērām soli iekšā klēpjdatoru tirgū, mēs nekavējoties saņēmām jautājumus par to, kad šos produktus varēs iegādāties Baltijā. Tagad varam apstiprināt, ka jaunākie datori, kas tika prezentēti Barselonā, līdz šī gada beigām būs pieejami arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.”


Source: Zparks