Huawei atklāj jaunos “Huawei Watch 3 Series” viedpulksteņus un citus tehnoloģiju jaunumus

Elegantā klātienes pasākumā Jūrmalas Golfa klubā tika atklāti un pirmo reizi Latvijā prezentēti jaunākie tehnoloģiju uzņēmuma Huawei sasniegumi. Tehnoloģiju ekspertiem, entuziastiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem bija iespēja iepazīties ar pasākuma “naglām” – “Huawei Watch 3 Series” viedpulksteņiem un citiem tehnoloģiju jaunumiem, kā arī apgūt iemaņas golfa spēlē profesionālu treneru vadībā.

Šī atklāšanas pasākuma laikā* viesiem bija iespēja izmēģināt jauno viedpulksteņu spējas darbībā, kas bija īpaši noderīgi apgūstot iemaņas golfa laukumā. Jaunajās ierīcēs ir iebūvēti vairāk nekā 100 treniņu režīmi, kas pielāgojas katra lietotāja treniņu veidam. Unikālā produktu iepazīšanas metode sniedza viesiem plašāku ieskatu viedpulksteņu tehnoloģiskajās spējās un lietotāja pieredzē, gūstot labāku priekšstatu par ierīces piemērotību un noderīgumu aktīva dzīvesveida piekritējiem ikdienas gaitās.

Tāpat jaunās viedpulksteņu sērijas Huawei Watch 3 Pro modelis nodrošina rekordilgu akumulatora darbības laiku, kas sniedz līdz pat trīs nedēļām ilgu darbības laiku ilgajā (Ultra Battery) režīmā un līdz pat piecām dienām viedajā režīmā. Papildu ierīces izsmalcinātajam titāna korpusam un safīra aizsargātam AMOLED ekrānam, jaunais viedpulkstenis nodrošina SpO2 (skābekļa piesātinājuma līmeņa asinīs) uzraudzību visas dienas garumā un ādas temperatūras detektoru, kas informē valkātāju par izmaiņām veselības stāvoklī.

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro

“Huawei turpina tradīciju, izlaist augstas uzbūves kvalitātes pulksteņus. Titāna korpuss un safīra stikls Huawei Watch 3 Pro modelim ir materiāli, kuri ir vienā līmenī ar dārgāko zīmolu analogajiem pulksteņiem. Paplašinātais aktivitāšu mērīšanas saraksts tikai nostabilizē šo pulksteni kā leģitīmu fitnesa funkciju uzraugu. Šobrīd nezinu nevienu citu konkurentu, kurš piedāvā ādas temperatūras mērīšanu, kas ir interesants jauninājums. Pulksteņa dizains ir jau kļuvis ļoti līdzīgs klasiskajiem pulksteņiem ar viedām funkcijām un baterijas laiks, kurš ir krietni virs vidējā, noteikti ir papildus lieta, kura šķitīs pievilcīga pircējiem,” par Huawei Watch 3 Pro viedulksteni izsakās Latvijas lielākā tehnoloģiju YouTube kanāla “Konsumer” veidotājs Lauris Āboliņš.

“Ir patīkami pēc ilgāka laika prezentēt tehnoloģiju jaunumus klātienes pasākumā, sniedzot viesiem iespēju tiešām iepazīt un sajust ierīču izsmalcinātos materiālus un viedās iespējas. Pēdējo gadu laikā Huawei īpaši strādā pie jaunu tehnoloģiju izstrādes, lai sniegtu lietotājiem viņu vajadzībām atbilstošas funkcijas, prātā paturot arī līdzšinējos notikumus un aktualitātes. Šīs jaunās ierīces ir nebeidzamu inovāciju sākums un sniedz ieskatu nākotnes tehnoloģiju iespējās, priekšā izvirzot veselības un sporta uzraudzības funkcijas,” par uzņēmuma plāniem informē Huawei mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā Alise Cēsniece.

Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4

Līdz ar jauno viedpulksteņu sēriju Huawei prezentēja arī Huawei FreeBuds 4 bezvadu austiņas, kas ir veidotas, lai pielāgotos ikviena lietotāja auss formai, tādējādi sniedzot iespējami labāko skaņas kvalitāti. Izmantojot adaptīvo, ausīm atbilstošo tehnoloģiju, ierīce analizē lietotāja auss gliemežnīcas formu un valkāšanas paradumus, lai pielāgotu atbilstošāko trokšņu slāpēšanas režīmu un panāktu optimālu to samazināšanu. Papildus iepriekš minētajiem tehnoloģiju jaunumiem tika prezentēta arī jaunā MatePad 11 viedā planšete, kas pārsteidz ar vēl radošākām iespējām profesionālajai darbībai.

MatePad 11

MatePad 11

Huawei Watch 3 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 399 EUR, savukārt Huawei Watch 3 Pro – 449 EUR. Abus viedpulksteņus ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā līdz 18. jūlijam, taču veikalu plauktos tie būs pieejami no 19. jūlija. Huawei FreeBuds 4 bezvadu austiņas un viedā planšete Huawei MatePad 11 būs pieejamas pārdošanā Latvijas iedzīvotājiem no augusta.

Sagatavots izmantojot Huawei preses materiālus.


Source: Zparks