Izlaisti Huawei P20 un Huawei P20 Pro

Parīzē, ekskluzīvā atklāšanas pasākumā Huawei pasaulei prezentēja jaunos flagmaņus Huawei P20 un Huawei P20 Pro. Huawei P20 Pro ir pirmais telefons pasaulē, kurā iestrādāta Leica trīskāršā kamera, un abām ierīcēm P20 un P20 Pro piemīt vēl neredzētas mākslīgā intelekta sniegtās iespējas.

Huawei radīja jaunus viedtālruņu fotografēšanas standartus, līdz ar Huawei P9 modeļa iznākšanu, kam bija iestrādāta pirmā Leica duālā kamera. Savukārt līdz ar P20 sērijas viedtālruņu iznākšanu, Huawei padara profesionālas fotografēšanas pieredzi pieejamu ikkatram.

“Radot šo viedtālruņu sēriju un nemitīgi attīstot zīmola produktu inovācijas un dizainu, mēs smēlāmies iedvesmu mākslas nozarē,” stāsta Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “Jaunie Huawei P20 sērijas viedtālruņi turpina jau iesākto sadarbību ar Leica zīmolu. Huawei P20 Pro iestrādātas trīs inovatīvas kameras, Huawei P20 apveltīts ar spējīgu duālo kameru, kā arī abām ierīcēm piemīt mākslīgais intelekts, kas ļauj pat dinamiskākajam lietotājam notvert un dalīties ar katru piedzīvoto mirkli tik efektīvi kā neviens cits viedtālrunis.”

P20 sērijas viedtālruņi ieguvuši DxOMark augstāko novērtējumu (Huawei P20 Pro: 109 punkti; Huawei P20: 102 punkti), sniedzot lietotājiem neatkārtojamu fotografēšanas pieredzi.

Galvenās Huawei P20 sērijas tālruņu iezīmes:

  • Huawei P20 Pro viedtālrunī iestrādāta revolucionārā trīskāršā Leica kamera ar 5x Hybrid Zoom funkciju un Huawei P20 modelī iestrādāta jauna divkāršā Leica kamera;
  • Inovatīvās fotografēšanas funkcijas ar Master AI nodrošina uz mākslīgo intelektu balstītas profesionālās fotografēšanas iespējas, un Huawei AIS (MI attēla stabilizācijas funkcija) nodrošina jaudīgu mākslīgā intelekta darbinātu kameras stabilizācijas tehnoloģiju;
  • Jaunie Huawei P20 un Huawei P20 Pro viedtālruņiem ir nevainojams korpusa dizains, satriecošās krāsās;
  • Jaunākajiem flagmaņiem ir iespaidīga veiktspēja, ko nodrošina Kirin 970 ar īpaši veidotu neironu procesoru un EMUI 8.1 operētājsistēmu, kas balstīta uz Android 8.1, lai garantētu izcilu lietotāja pieredzi bez jebkādas aizķeršanās.

Gaismas un tehnoloģiju iedvesmota – jauna ierīce tiem, kas aizraujas ar fotografēšanu

Huawei P20 sērijas viedtālruņu fotokamerās tiek atspoguļots gaismas skaistums, kas tālruņa lietotājiem sniedz tādas iespējas, kas uzlabo ikkatru fotografēšanas pieredzes mirkli. Huawei P20 Pro viedtālrunī ir  iestrādāta Leica trīskāršā kamera ar līdz šim lielāko pikseļu skaitu tirgū piedāvāto viedtālruņu vidū. Huawei P20 Pro kameru konfigurācijā iestrādāts 40 megapikseļu RGB sensors, 20 megapikseļu melnbaltais sensors un 8 megapikseļu sensors ar telefoto objektīvu. Tāpat kamera aprīkota ar jaunu 3x telefoto objektīvu  (VARIO-SUMMILUX 1:1.6-2.4/27-80ASPH), kā arī 5x Hybrid Zoom funkciju. Tāpat jaunā Huawei P20 tālruņa kamera aprīkota ar īpaši jutīgu attēlu sensoru, lai spētu uzņemt bildes zema apgaismojuma apstākļos, nodrošinot gaismjutību līdz pat ISO 102400.

Huawei P20 tālrunis attīstījies uz tā priekšgājēju modeļu pamata un ir aprīkots ar pilnīgi jaunu Leica divkāršo kameru, kura iekļauj 12 megapikseļu sensoru ar pikseļu izmēru 1.55 mikrometri, kā arī 20 megapikseļu melnbalto sensoru, kas ievērojami uzlabo tālruņa spēju uzņemt lielisku foto pat zema apgaismojuma apstākļos.

Huawei P20 sērijas viedtālruņi atbalsta sešu asu stabilizācijas funkciju ar 960fps slow motion funkciju. Kamera ir spējīga uzņemt attēlu vien 0,3 sekundēs.


Source: Zparks