Volkswagen prezentē jauno Golf Variant

Volkswagen iepazīstina ar jauno Golf Variant, kas ir lielāks par tā priekšteci, piedāvā plašāku standarta aprīkojumu un jaunu, paplašinātu dzinēju klāstu, tostarp mēreno hibrīdu un dubulto dozēšanas tehnoloģiju dīzeļa dzinējiem, turklāt tas ir kļuvis digitālāks kā jebkad. Jaunā Golf Variant iepriekšpārdošana Latvijā tiks sākta oktobrī, bet pirmās piegādes tiks īstenotas jau līdz gada beigām.

Izteiksmīgs eksterjers

Jaunā Golf Variant eksterjera dizains kļuvis izteiksmīgāks un dinamiskāks. Jaunās paaudzes modelis ir 4 633 mm garš, bet tā garenbāze ir 2 686 mm (attiecīgi par 66 mm lielāka, salīdzinot ar priekšgājēju). Tagad Golf Variant vizuāli izskatās garāks un plakanāks. Papildus tam jau standarta aprīkojumā iekļauti priekšējie un aizmugurējie lukturi, kas aprīkoti ar LED tehnoloģiju, piešķirot izteiksmīgus akcentus jaunā modeļa izskatam.

Volkswagen Golf Variant R-Line

Volkswagen Golf Variant R-Line

Ietilpīgs salons

Jaunais Golf Variant ir teicami piemērots pieciem pasažieriem, jo pagarinātā garenbāze gandrīz pilnībā izmantota interjera paplašināšanai. Interjera garums palielināts par 48 mm, sasniedzot 1 798 mm. Tā kā kājām paredzētā vieta ir par 48 mm lielāka, papildu telpa ir jo sevišķi pamanāma, īpaši sēžot aizmugurē. Bagāžnieks, kad piepildīts līdz aizmugurējo sēdekļu atzveltņu augšpusei, nodrošina 611 litru ietilpību (seši litri vairāk salīdzinājumā ar Golf Variant 7). Kad automobilis tiek piepildīts līdz jumtam ar integrēto bagāžas nodalījuma tīklu un līdz priekšējo sēdekļu atzveltnēm, tilpums palielinās līdz 1642 litriem (22 litri vairāk). Papildu komplektācijā pieejamo elektroniski darbināmo bagāžas nodalījuma vāku iespējams arī ērti atvērt bez roku palīdzības ar kāju žestiem Golf Variant aizmugurējā bampera priekšā.

Jaunās piedziņas sistēmas piedāvā nevainojamu efektivitāti

48 V siksnas piedziņas starterģenerators, 48 V litija jonu akumulators un TSI dzinēja apvienojums izveido jaunu mērenā hibrīda piedziņas sistēmu. Viens no jaunā eTSI ieguvumiem ir ievērojami zemāks patēriņš, jo tiklīdz ir piemērots brīdis, Golf Variant izslēdz turbo tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinēju, lai pārvietotos neradītu izmešus. Golf Variant pieejams arī ar inovatīvo TDI dzinēju, kas aprīkots ar divkāršo AdBlue® iesmidzināšanu un diviem SCR katalītiskajiem neitralizatoriem, kuri būtiski samazina slāpekļa oksīdu izmešus (NOx).

Volkswagen Golf Variant R-Line

Volkswagen Golf Variant R-Line

Jaunas aprīkojuma līnijas un daudzpusīgas bāzes funkcijas

Tagad Golf Variant pieejams jaunās aprīkojuma līnijās: Life, Style un R-Line. Starp bāzes modeļa paplašinātajām bāzes funkcijām jau ir joslas saglabāšanas asistents Lane Assist, sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front Assist ar avārijas bremzēšanas sistēmu pilsētā un gājēju uzraudzības sistēma Pedestrian Monitoring, jaunā ārkārtas bremzēšanas sistēma pagrieziena brīdī, XDS elektroniskais diferenciāļa bloķētājs, Car2X satiksmes brīdinājuma sistēma, Keyless Start sistēma un automātiskā apgaismes kontrole. Jau standarta aprīkojumā automobiļa interjerā būs pieejams – Digital Cockpit Pro (digitālais instrumentu panelis), Composition tiešsaistes informācijas un izklaides sistēma ar 8,25 collu skārienjutīgo ekrānu, We Connect un We Connect Plus tiešsaistes pakalpojumi un funkcijas, daudzfunkciju stūre, Air Care Climatronic automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma un Bluetooth telefona saskarne.

Sagatavots izmantojot Volkswagen preses materiālus


Source: Zparks