LG uzsāk 2020. gada K sērijas viedtālruņu pārdošanu

LG Electronics (LG) uzsāk 2020. gada K sērijas viedtālruņu (K61, K51S un K41S) pārdošanu Latvijā. Tālruņiem ir līdz pat četrām kamerām, vēl lielāks ekrāns un ietilpīgāka baterija, kas piemērota fotogrāfiju uzņemšanai, filmu skatīšanai un mūzikas klausīšanai vairāku stundu garumā. Tie ir apveltīti ar modernām funkcijām, kas sākumā tika piedāvātas vien LG Premium klases modeļos.

Četras kameras

Katram K sērijas viedtālrunim ir četru aizmugurējo kameru izkārtojums ar augstas izšķirtspējas galveno kameru, platleņķa kameru, dziļuma sensoru un makrokameru. 48MP galvenā kamera K61 telefonā un 32MP kamera K51S modelī ir labākās izšķirtspējas kameras, kādas jebkad piedāvātas LG viedtālruņos.

Pateicoties tik augstai izšķirtspējai, iespējams izmantot Pixel Binning tehnoloģiju, kas apvieno informāciju no četriem pikseļiem vienā, piedāvājot asu un detalizētu attēlu.

LG K61

LG K61

Kinoteātra cienīga pieredze

LG K61 ir aprīkots ar ārkārtīgi skaidru 6,5 collu FHD+ FullVision 19,5:9 displeju, bet LG K51S ir nedaudz šaurāks 6,5 collu HD+ FullVision 20:9 displejs, abiem modeļiem piedāvājot skatam netraucējošu kameras izgriezumu. Savukārt LG K41S modelis ir aprīkots ar 6,5 collu HD+ FullVision 20:9 displeju. Visi trīs 2020. gada K sērijas modeļi ir izstrādāti ar video skatīšanai piemērotiem ekrāniem un tiem ir plānāki korpusa ietvari salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem.

Apveltīts ar Premium klases īpašībām

Ietilpīgs 4000mAh akumulators, DTS:X 3D Surround Sound sistēma reālistiskai 7.1 skaņai un MIL-STD-810G standarts – šīs K sērijas īpašības ir aizgūtas no LG Premium klases modeļiem. K sērijas viedtālruņu galvenās iezīmēs ir to progresīvās tehnoloģijas un konkurētspējīgā cena.

LG K51S

LG K51S


Source: Zparks