Sony septiņkārt triumfē EISA 2018

Atzīstot Sony panākumus plašpatēriņa elektronikas attīstības industrijā, Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) jaunajā sezonā Sony ir piešķīrusi septiņus apbalvojumus. EISA komiteja ir Eiropā lielākā redakciju un multimediju organizācija, un tā rūpīgi izvērtē un novērtē tehnoloģiju produktus daudzās kategorijās un ir slavena ar to, ka izvēlas patiesu kvalitāti un inovācijas.

EISA 2018-2019 GADA KAMERA: α7 III

Sony unikālā inovācija attēlu sensoru jomā izceļ jauno α7 III kameru. Šai kamerai ir gluži jauns 24,2MP aizmugurgaismojuma Exmor R® CMOS attēla sensors ar paaugstinātu jutību, izcilu izšķirtspēju un iespaidīgu 15 stopu dinamisko diapazonu pie zemas jutības. Apvienojot šo sensoru ar dažādām iespaidīgām funkcijām, tostarp galēju AF zonas pārklājumu par 93%, ātru slēdzi ar iespēju uzņemt bildes ar ātrumu līdz 10 kadriem sekundē ar AF / AE izsekošanu gan ar mehānisko slēdzi, gan kluso režīmu, daudzveidīgas 4Kvi video iespējas un vēl vairāk – līdz ar to Sony ir radījis jaunu rīku, kas ļauj visu veidu radošajiem fotogrāfiem – gan amatieriem, gan profesionāļiem – tvert saturu jaunos un atšķirīgos veidos labāk nekā jebkad agrāk.

EISA 2018-2019 PROFESIONĀLĀ BEZSPOGUĻA KAMERA: α7R III
 
Tā kā attēlu apstrādes jauda un efektivitāte ir piedzīvojusi jaunu attīstības lēcienu, jaunā kamera α7R III apvieno augstas izšķirtspējas 42,4 MPi aizmugurgaismojuma Exmor R CMOS attēlu sensoru ar iespaidīgu fotografēšanas ātrumu līdz 10 kadriem sekundē ar pilnīgu AF / AE izsekošanu, kā arī skaistus attēlus un 4K video kvalitāti, plašu 15 stopuii dinamisko diapazonu, augstu jutību ar gandrīz pilnīgu trokšņu novēršanu un vēl vairāk. Ar šīm ārkārtīgi daudzpusīgajām iespējām un kompaktu un vieglu korpusu, tas ir ļoti universāls rīks fotogrāfiem, videogrāfiem, multimediju māksliniekiem un citiem profesionāļiem, kuriem nepieciešama uzticamība, elastība un daudzpusība.

 
EISA 2018-2019 SUPERZŪMA KAMERA: RX10 IV
 
Aprīkota ar pasaulē ātrāko AF iegūšanas laiku (0,03 sekundes) un bildēšanas ātrumu līdz pat 24 kadriem sekundē nepārtraukti un ar pilnīgu AF / AE izsekošanu, ar 315 fāzes noteikšanas AF punktiem, kas konkurē ar ātrākajām profesionālajām maināma objektīva kamerām, kā arī ar ārkārtīgi daudzpusīgo ZEISS® Vario-Sonnar T * 24-600mm F2.4-F4 objektīvu, jaunais modelis RX10 IV sniedz nepārspējamu mobilitātes un ātruma apvienojumu attēlveidošanas amatieriem un profesionāļiem, kuri meklē tādu ierīci, kurā būtu iekļauts viss, ko vien var vēlēties.
 
EISA2018-2019 BEZSPOGUĻA PLATLEŅĶA ZŪMA OBJEKTĪVS : FE 16-35mm F2.8 GM
 
FE 16-35mm F2.8 GM platleņķa tālummaiņas jeb zūma objektīvs ir aprīkots ar visdažādākajām un vismodernākajām Sony tehnoloģijām, un tas ir pirmas platleņķa G Master™ sērijas modelis, ideāli piemērots plaša spektra fotografēšanas mērķiem un apstākļiem – ainavām, arhitektūrai, portretiem tuvplāniem, sportam, notikumiem un daudz kam citam. Tas ir arī ārkārtīgi viegls un kompakts, maksimāli ērti pārnēsājams un izmantojams. Objektīvs nodrošina izcilu asumu visā kadrā no stūra līdz stūrim, un optikas uzbūvē izmantoti pieci asfēriski elementi, no kuriem divi ir Sony oriģinālie XA (galēji asfēriski) elementi, kas samazina aberāciju un nodrošina maksimālu izšķirtspēju visā tālummaiņas diapazonā un apertūras diapazonā.
 
EISA 2018-2019 BEZSPOGUĻA TELEZŪMA OBJEKTĪVS: FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS
 
FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS Super telefoto tālummaiņas jeb zūma objektīvs uztur augstu izšķirtspējas standartu, kas ir Sony vadošās līnijas – G Master – objektīvu raksturīga iezīme, un vienlaikus piedāvā arī neticami ātras un precīzas AF iespējas. Tas ir viegls, ērti pārnēsājams un aprīkots ar daudzām profesionālām funkcijām un pielāgojamības iespējām. Tas ir ārkārtīgi spēcīgs foto rīks, kas noder gan amatieriem, gan profesionāliem fotogrāfiem, jo ​​īpaši tiem, kuri mēdz bildēt sporta notikumus vai savvaļas dzīvniekus.

EISA 2018-2019 LABĀKAIS PIRKUMS – UHD BLU-RAY PLEIJERS: Sony UBP-X700

UBP-X700 sniedz visu nepieciešamo, lai iekļūtu jaunajā 4K HDR pasaulē, tomēr neliekot aizmirst arī pagātni, jo tas atskaņo arī DVD, Blu-ray diskus un pat SACD formātus. Iespēja izveidot bezvadu pieslēgumu tīklam ir liels bonuss un dod iespēju piekļūt daudziem video un audio pakalpojumiem, tostarp  Netflix un YouTube, kā arī augstas izšķirtspējas DLNA atskaņošanai. Ja nepieciešams, caur otro ΗDMI izeju var nosūtīt tikai skaņu, kamēr galvenā izeja pārraida video signālu (ieskaitot HDR10 un Dolby Vision) tieši uz televizoru.

Ultra HD Blu-ray atskaņotājam ir jābūt pie katra 4K televizora kā augstas kvalitātes video avotam, bet X700 patīkamā cena padara to par vērtīgu ieguvumu.

EISA 2018-2019 PREMIUM PROJEKTORS: VPL-VW760ES

VPL-VW760ES ir Sony Premium 4K (4096 x 2160) HDR 2,000lm lāzera projektors ar līdz šim nepieredzēti kompaktu dizainu, kas ir avangards projektoru pasaulē. Tā kā projektors izmanto lāzera gaismas avotu, tad tas nodrošina 20 000 stundu darbību praktiski bez jebkādas apkopes un uztur vienmērīgu gaismojuma līmeni bez lampu maiņas. Projektoram ir dinamiskā lāzera kontrole ar unikālu Sony algoritmu, kas izveidots, lai radītu izcilu dinamisko kontrastu katrā ainā reālajā laikā, tāpēc gaišie kadri izskatās vēl košāki, bet tumšajos kadros ir lielāks dziļums, kas ir ideāli piemērots HDR saturam. Tiek izmantota moderna 4K apstrāde, lai jaunākās paaudzes realitātes radīšanas augstākā līmeņa HD avotu saturu pārveidotu 4K kvalitātē, pietam bez trokšņu palielināšanās. Turklāt 4K Motionflow kadru interpolācijas tehnoloģija nodrošina attēla skaidrību ātri mainīgās ainās un sporta notikumu pārraidēs. VPL-VW760ES piedāvā neticami reālu attēla kvalitāti, un skatītāji, gan skatoties jaunāko 4K HDR mākslas filmu vai TV pārraidi, gan spēlējot video spēli, patiesi jutīsies sajūtu pārņemti.


Source: Zparks