Huawei prezentē P40 sērijas flagmaņus

Vakar, 26. martā, pasaule tika iepazīstināta ar jaunajiem Huawei P40 sērijas viedtālruņiem – P40, P40 Pro un P40 Pro+. Jaunie flagmaņi aprīkoti ar Ultra Vision Leica kameras sistēmu, kas paplašinās mobilās fotografēšanas un video uzņemšanas iespējas, turklāt tos darbina Kirin 990 5G čipkopa, kas nodrošina vēl jaudīgāku 5G savienojamību un mākslīgā intelekta iespējas. Līdz ar jauno flagmaņu sēriju, Huawei prezentēja arī uzlaboto sporta viedpulksteni Huawei Watch GT 2e.

Huawei P40 sērija turpina piedāvāt izcilību attēlveidošanas jomā. 1/1.28 collu sensoram ir liels pikseļu izmērs – 2.44μm, kas uzlabo kameras veiktspēju pat ļoti vājā apgaismojumā, savukārt uzlabotais periskopa dizains nodrošina 10x lielu optisko tālummaiņu. Flagmaņi aprīkoti ar Kirin 990 5G čipkopu, turklāt tie atbalsta 5G un Wi-Fi 6 Plus savienojumus. Visas tālruņa detaļas ir iestrādātas elegantā un kompaktā korpusā ar četrkāršā izliekuma displeju (Quad-curve Overflow Display), kas nodrošina izcili plūstošu attēlu.

“Huawei P sērija pārstāv labāko no rūpnieciskā dizaina un tehnoloģijām, tādēļ tā jau no pašiem pirmsākumiem piedāvājusi estētisku dizainu un augstas kvalitātes attēlveidošanas aparatūru. Pateicoties līdz šim lielākajam Huawei izstrādātajam ultra redzes sensoram, Leica kameras optikai, jaudīgajam mikroshēmojumam un Huawei XD Fusion dzinējam, P40 sērija piedāvā īpašu Super Definition pieredzi, kas nodrošina augstas izšķirtspējas fotogrāfijas jebkurā vietā un laikā,” stāsta Ričards Ju, Huawei Consumer Business Group izpilddirektors.

Gaumīgs dizains ar četrkāršā izliekuma displeju

Huawei P40 Pro un P40 Pro+ ir aprīkoti ar Huawei četrkāršā izliekuma pārplūdes (overflow) ekrānu. Iedvesmojoties no dabas, tālruņa ekrāns ieguvis īpašu “demi bullnose” malu izliekumu, kas atgādina ūdens virsmu brīdī, kad tā sāk plūst pāri krūzes malām. Īpaši šaurie rāmji un apaļie stūri rada tālrunim gandrīz bezmalu izskatu un nodrošina patīkamu skatīšanās pieredzi, kā arī ergonomisku turēšanu rokā. Savukārt uzlabotais ekrāna pirkstu nospiedumu skeneris piedāvā par 30 % ātrāku biometrisko autentifikāciju.

Jaunais viedtālrunis būs pieejams divās glancētās stikla apdares krāsās – Ledus baltā (Ice White) un melnā. Turklāt tas būs pieejamas arī matētā tonī – Sudraba sarmas (Silver Frost), ļaujot Huawei P40 Pro un P40 modeļiem izstarot patiesu eleganci no jebkura leņķa.

Profesionālas fotogrāfijas ar Ultra Vision Leica kameru sistēmu

Huawei P40 flagmaņu sērijas viedtālruņos iestrādātā uzlabotā Ultra Vision Leica kameru sistēma, atkarībā no modeļa, piedāvā gan trīskāršo,  gan četrkāršo un pieckāršo kameru sistēmas. P40 nodrošina iespēju katram uzņemt profesionālas kvalitātes attēlus, izmantojot īpašā platleņķa, parastā platleņķa un telefoto objektīvus. Savukārt P40 Pro iestrādāta četrkāršā Leica kameru sistēma, kā arī vēl jaudīgāka SuperSensing kino kamera un 3D dziļuma noteikšanas kamera, kas atbalsta 50x SuperSensing Zoom tālummaiņu.

Huawei P40 flagmaņu sērija piedāvā arī ultra redzes sensoru, kas ir līdz šim lielākais Huawei piedāvātais CMOS sensors. 1/1.28 izmēra sensors atbalsta pikseļu sasaistīšanu, lai panāktu 2.44μm lielu pikseļu izmēru. Tālruņos iestrādāti arī tādi jauninājumi kā Octa PD AutoFocus, kas palīdz kameru ātri nofokusēt jebkurā diennakts laikā, kā arī Huawei XD Fusion dzinējs, kas integrē un apstrādā datus no vairākām kamerām, lai iegūtu uzlabotas kvalitātes attēlu.

Huawei P40 Pro nodrošina 5x optisko tālummaiņu, 10x hibrīdo tālummaiņu un 50x digitālo tālummaiņu, tādējādi spējot pietuvināt pat ļoti tālus objektus. Šajā modelī pirmo reizi iekļauts RYYB krāsu filtrs, kas palielina uztvertās gaismas daudzumu un uzlabo pietuvināto fotoattēlu kvalitāti. Savukārt P40 Pro+ piedāvā 100x SuperZoom ar periskopisku objektīva dizainu, kas lauž gaismu piecas reizes, tādējādi pagarinot gaismas ceļu par 178 %, turklāt tas atbalsta 10x optisko tālummaiņu. Galvenā Ultra Vision fotokamera un SuperZoom darbojas kopā ar MI, lai izveidotu trīs soļu OIS + AIS, ievērojami uzlabojot fotoattēlu un video stabilizāciju.

P40 Pro

P40

Jaudīga videokamera tavā kabatā

40 MP SuperSensing kino kamerai ir īpašs platleņķa objektīvs ar 18 mm fokusa attālumu un 1/1.54 collu sensoru ar 3:2 malu attiecību. Šī sensora pikseļus var individuāli pielāgot un uzņemt HDR kvalitātes video ar ilgu, īsu vai parastu ekspozīciju. Kamerā iebūvētā Sedecimpixel Fusion tehnoloģija atbalsta 16-in-1 pikseļu savienošanu, lai iegūtu 4.48μm lielus superpikseļus – tie ne vien palielina gaismas jutīgumu līdz pat ISO51200 , bet arī nodrošina 7680 fps Ultra Slow-Motion video uzņemšanu.

Huawei P40 flagmaņu sērija atbalsta bokē efekta simulāciju video uzņemšanas laikā. Atdarinot plašas diafragmas atvēruma efektus, šī funkcija pievieno iespaidīgu izplūduma efektu, lai palīdzētu izcelt galveno video kadra objektu. Savukārt telefoto kamera spēj uzņemt augstas izšķirtspējas tālummaiņas klipus, kā arī 4K video ar laika ritējumu (time-lapse). Īpašs jauninājums ir audio tālummaiņa, kas pieejama visos P40 flagmaņu sērijas tālruņos un ļauj lietotājam tuvināt audio avotu, vienlaikus pastiprinot tā skaņu.


Source: Zparks