Samsung izlaiž Galaxy A sērijas telefonus

Samsung Electronics izlaidusi Galaxy A telefonu sēriju, kas Eiropā būs pieejama divos variantos – 5,2 collu A5 un 4,7 collu A3. Jaunās sērijas telefoniem ir moderns dizains un uzlabota kamera. Baltijas valstīs būs pieejama to bezmaksas apdrošināšana.

Galaxy A telefoniem ir metāla rāmis un 3D stikla aizmugure. Kameras un mājas taustiņa dizains veidots tā, lai ierīci būtu ērti lietot un turēt rokās. Galaxy A telefoni Latvijā būs pieejami trīs krāsās – melnās debess, zelta smilšu un persiku mākoņu toņos.

Jaunajiem Galaxy A ir uzlabota priekšējā un aizmugurējā 16 megapikseļu kamera. Tās tehnoloģijas nodrošina īpaši precīzu autofokusu kā rezultātā izdodas dinamiskas un skaidras fotogrāfijas, pat ja tās uzņemtas vāja apgaismojuma apstākļos.

Radīts arī risinājums līdz šim vienkāršākajai pašbilžu fotografēšanai – pateicoties īpašai funkcijai, atliek pieskarties jebkurai vietai uz ekrāna, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas pašbildi. Ekrāns arī kalpo kā priekšējā zibspuldze gaišu attēlu uzņemšanai.

Galaxy A sērija ir izstrādāta, ņemot vērā lietotāju ikdienas dzīves prasības. Tajā ietvertas vairākas iecienītas Galaxy S7 viedtālruņa funkcijas:

  • Pirmo reizi Galaxy A sērijai ir IP68 standartam atbilstoša ūdens un putekļu aizsardzība. Ierīce būs pasargāta no lietus, sviedriem, smiltīm un putekļiem, un lietotāji to varēs ņemt līdzi gandrīz visur;
  • Ilgāks akumulatora darbības laiks ļauj telefonu izmantot ilgāk, savukārt ātrās uzlādes funkcija nodrošina pilnu uzlādi ātrāk nekā jebkad agrāk. Galaxy A telefoni ir aprīkoti arī ar USB C tipa portu;
  • Always-On ekrāna funkcija turpmāk ļaus galvenos paziņojumus pārbaudīt, neaktivizējot ierīci. Tā tiks taupīts laiks un arī baterijas darbības ilgums;
  • Lielāka operatīvā atmiņa un līdz pat 256 GB viedtālrunī ievietojamā microSD atmiņas karte.

Samsung Galaxy A5


Source: Zparks