Huawei izziņo salokāmo Huawei Mate Xs un vairākus jaunus 5G produktus

Virtuālās prezentācijas laikā Barselonā Huawei izziņojis virkni jaunu 5G produktu, tostarp salokāmo viedtālruni Huawei Mate Xs, jaunākās paaudzes Huawei Wi-Fi AX Series, 5G planšetdatoru Huawei MatePad Pro 5G, papildinājumus Huawei MateBook klēpjdatoru sērijai, kā arī lietotņu platformu Huawei AppGallery.

“Vēlamies turpināt ieguldīt tehnoloģiju attīstībā, tostarp čipkopās, 5G risinājumos, mākslīgajā intelektā (MI), operētājsistēmās, kamerās un audiovizuālajos risinājumos, lai radītu ilgtermiņa priekšrocības mūsu lietotājiem. Turpināsim sadarboties ar globālajiem izstrādātājiem, lai veicinātu visu scenāriju ekosistēmas izaugsmi. Kopīgiem spēkiem uzlabosim lietotāju pieredzi un pacelsim to jaunos augstumos,” stāsta Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “”1 + 8 + N ” visu scenāriju un pakalpojumu ekosistēma ne tikai izveidojusi lietotāju privātuma un drošības standartu, bet arī nodrošinājusi augstas kvalitātes pieredzi patērētājiem visā pasaulē,” viņš turpina.

2019. gads priekš Huawei Consumer BG bija veiksmīgs, jo vairākām produktu kategorijām tika novērots ievērojams tirgus daļas pieaugums. Tā, piemēram, Huawei viedtālruņu sūtījumu skaits pārsniedza 240 miljonus vienību, nodrošinot Huawei pasaules otrā lielākā viedtālruņu ražotāja titulu. Gan datoru, gan bezvadu audio produktu bizness pieauga par vairāk nekā 200 %, savukārt valkājamo ierīču pieaugums bija lielāks par 170%. Kopš 2020. gada janvāra Huawei saražojis jau vairāk nekā 10 miljonus 5G viedtālruņu vienību.

Revolucionārais salokāmais viedtālrunis Huawei Mate Xs

Nākamās paaudzes viedtālrunis Huawei Mate Xs piedāvā uzlabotu lietotāju pieredzi ar jauno salokāmo ekrānu, kas ir izgatavots no īpaši kvalitatīviem materiāliem. Elastīgajam displejam tagad piemērots divslāņu optiskais poliimīds, kas ļauj iegūt neticamu attēla skaidrību, krāsu piesātinājumu un spilgtumu. Savukārt uzlabotā mehāniskā eņģe ietver jaunas detaļas, kas izgatavotas no šķidrā metāla uz cirkonija bāzes, nodrošinot papildu izturību. Pielietojot Falcon Wing dizainu, Mate Xs aprīkots ar atjaunināto eņģi, kas padara tālruni par īstu mākslas darbu un nodrošina nemanāmu pāreju starp viedtālruņa un planšetdatora režīmu. Tālrunis tāpat aprīkots ar Huawei Kirin 990 5G čipkopu, kas līdz ar uzlabotajām tālruņa MI un 5G sakaru iespējām padara ierīci īpaši jaudīgu.

Jaunajā viedtālrunī atgriezusies arī populārā četrkāršā SuperSensing Leica kamera. Tas aprīkots ar 40MP SuperSensing kameru, 16MP ultra platleņķa kameru, 8MP telefoto objektīvu un 3D dziļuma sensora kameru. Izmantojot tālruņa formas priekšrocības, kameras izvietotas gan priekšā, gan aizmugurē.

Huawei Mate Xs darbojas uz EMUI10.0.1 programmatūras bāzes, nodrošinot viedāku un jaudīgāku lietotāja pieredzi. Salokāmais ekrāns nodrošina vairākas jaunas funkcijas, kā, piemēram, Multi-Window un App Multiplier funkciju, kas lieliski noderēs tiem lietotājiem, kam ikdienā nepieciešama iespēja darīt vairākus darbus vienlaicīgi.

Huawei Mate Xs

Huawei Mate Xs

Huawei MatePad Pro 5G

Jaunais MatePad Pro 5G planšetdators ir aprīkots ar 10,8 collu HD ekrānu, kas atbalsta kino līmeņa DCI-P3 krāsu gammu. Pateicoties plānajam rāmim, planšetdatora ekrāna un korpusa attiecība ir 90%. Planšete aprīkota ar Kirin 990 5G čipkopu un ir savietojama ar 5G.

MatePad Pro 5G iestrādāta EMUI10 programmatūra, kas ļauj ierīci savienot ar citiem Huawei viedtālruņiem, izmantojot Huawei Share Multi-Screen Collaboration un Huawei Share funkciju. Kad savienojums ir izveidots, lietotāji planšetdatora ekrānā var pārvietoties un vadīt abas savienotās ierīces. Šī vairāku ekrānu darbība ļauj pārsūtīt failus no viedtālruņiem un planšetdatoriem, turklāt dalīšanās funkcija ļauj lietotājiem rakstīt viedtālrunī, izmantojot planšetdatora tastatūru un ekrānu, kā arī atskaņot viedtālrunī saglabāto mūziku ar planšetdatora skaļruņiem un daudz ko citu.

Jaunais Huawei AppGallery

Lai radītu pilnvērtīgu ekosistēmu, kas atbalstītu visas Huawei ierīces, Huawei par svarīgu mērķi izvirzījis HMS (Huawei Mobile Servies) Core izstrādi. HMS Core ir rīku kolekcija, kas paredzēta Huawei partneriem un lietotņu izstrādātājiem, lai radītu jaunu un unikālu lietotņu pieredzi.

Inovatīvs papildinājums ir arī jaunā oficiālā lietotņu izplatīšanas platforma Huawei AppGallery, kas piedāvā virkni HMS iespējotu lietotņu Huawei ierīču lietotājiem. Katalogam strauji augot, AppGallery ir pieejamas jau vairāk nekā 1700 t.s. ātrās lietotnes.

Huawei Mate Xs

Huawei Mate Xs


Source: Zparks