Samsung Galaxy Note 7 prezentācija

Šā gada 2.augustā Samsung prezentēja jaunāko Note sērijas viedtālruni Galaxy Note 7. Tiem kas sekojuši līdzi, pamanīs, ka Samsung ir izlaidis sesto Note modeli un uzreiz no piektā uzlecis līdz septītajam. Visticamāk uz šādu rīcību mudināja Samsung galvenā flagmaņa (Galaxy S sērijas telefona) kārtas numurs. Tāpēc šogad piedzīvojām gan Galaxy S7/ S7 Edge modeļus, bet arī Samsung jaunāko veikumu, Note 7.

S Pen: ātri un vienkārši īsteno idejas dzīvē

Uzlabotais Galaxy Note7 S Pen ir ne tikai rakstīšanas rīks, bet arī instruments savas produktivitātes celšanai. Ar Screen Off Memo funkciju piezīmes uz Always On displeja var veikt neatbloķējot ekrānu, un saglabāt tās vienmēr redzamā vietā – ierīces sākumekrānā. Tāpat S Pen sniedz iespēju arī ērti izveidot un dalīties ar GIF animācijām, izmantojot Smart Select un jaunās Air Command funkcijas. Magnify un Translate ļauj tuvināt ekrānu vai mainīt valodu ar vienkāršu kustību. Tāpat arī piezīmju, skiču un zīmējumu sakārtošana kļuvusi daudz ērtāka nekā agrāk.

Jaunais S Pen ar 0,7mm rakstīšanas diametru atgādina īstas pildspalvas vieglumu un akurātumu. Pateicoties pilnveidotajam dizainam, ir radīts smalkāks tā gals un veikti uzlabojumi saskarsmes jutīgumā. Galaxy Note7 S Pen atbilst IP68 standartiem – tas ir ūdensizturīgs, lai lietotāji varētu netraucēti pierakstīt savas domas un idejas gandrīz jebkurā vietā.

Uzlabota drošība: tagad īpaši ātri un ērti

Galaxy Note7 ir aprīkots ar jaunu acs atpazīšanas tehnoloģiju. Tā ir īpaši droša biometriskās autentifikācijas sistēma, ko var izmantot, lai atbloķētu telefona sākuma ekrānu un droši piekļūtu Samsung Pay** mobilajiem maksājumiem. Privātu un personisku informāciju turpmāk varēs saglabāt Secure Folder, kas ir atsevišķi nodalīta mape papildu drošībai. Galaxy Note7 kopā ar industrijas vadošo drošības platformu Samsung Knox nodrošina jauna līmeņa aizsardzību un ērtumu.

Augstākās klases izklaide

Galaxy Note7 ar 5,7 collu QHD Super AMOLED displeju ir piemērots HDR jeb augsta dinamiskā diapazona video straumēšanai. Spilgtākās krāsas un pilnīgāks melnais tonis sniegs kino līdzīgu pieredzi. Viedtālrunī pieejams arī spēļu komplekts ar labākajām un šobrīd pieprasītākajām izklaides iespējām. Lietotāju ērtībai uzlabots spēļu pirkšanas process.

Galaxy Note7 kopā ar jauno Gear VR, kas tapis sadarbībā ar Oculus, nodrošina pirmklasīgu virtuālo realitāti. Viedtālruņa Super AMOLED ekrāns un jaudīgais procesors nodrošina īpaši aizraujošu pieredzi gan spēlējot spēles, gan virtuāli ceļojot uz nezināmām vietām.

Jauno viedtālruni var savienot ar Samsung Gear 360 kameru (3840×1920), tādējādi lietotāji var uzņemt 360 grādu video un ar tiem dalīties, piemēram, YouTube 360 un Facebook.

Galaxy būtība ar izsmalcinātu meistarību

Katra ierīces mala, virsma un detaļas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu ērtu satvērienu, pat darbojoties ar vienu roku. Lai arī Galaxy Note7 ir liels ekrāns, tas ir slaids un viegls, un tā abās pusēs izliektais ekrāns piedod to gludo sajūtu, ko ir iemīļojuši Galaxy sērijas lietotāji. Galaxy Note7 ekrāns ir aprīkots arī ar Corning® Gorilla® Glass 5, kas ir izturīgāks nekā tā priekšgājējs, un tam ir arī Edge panelis, lai ar vienu pieskārienu varētu piekļūt lietotnēm, jaunumiem, kontaktiem, kalendāram, kamerai un citām funkcijām.

Galaxy Note7 līdzīgi kā Galaxy S7 un Galaxy S7 edge ir aprīkots ar funkcionālu kameru, kas ļauj uzņemt attēlus tādās krāsās, kādas tās ir reālajā dzīvē. Duālo pikseļu tehnoloģija, liels diafragmas atvērums un ātrs autofokuss nodrošina asu un skaistu fotogrāfiju uzņemšanu pat nepietiekamā apgaismojumā.

Papildus 64 GB iekšējai atmiņai Galaxy Note7 sniedz iespējas to paplašināt ar microSD atbalstu līdz pat 256 GB. Galaxy Note7 būs pieejama arī jauna aksesuāru līnija, tostarp S View Standing Cover – viegls un pārnēsājams vāciņš, kas ļauj ierīci novietot 60 grādu leņķī ērtai satura skatīšanai. Galaxy Note7 pieejama bezvadu uzlāde, savukārt tie, kas atrodas kustībā, novērtēs IP68 ūdensizturīgo ārējo bateriju.

Tālruņa ekosistēma vienotai lietošanas pieredzei

Pateicoties savstarpējai ierīču savienojamībai, Galaxy Note7 lietotāji var pārraudzīt savas fitnesa aktivitātes ar Gear Fit2 viedaproci, uzlabot savu sportošanas pieredzi ar Gear IconX austiņām, kā arī sekot līdzi datiem, izmantojot S Health 5.0***. Papildus precīzai un pilnīgai fitnesa aktivitāšu datu uzraudzībai un mērījumiem ar jauno S Health lietotāji var redzēt savu ģimenes locekļu un draugu sportiskās sekmes, kas paver jaunas iespējas sportiskajiem izaicinājumiem.

Smart Switch lietojumprogramma datu pārsūtīšanai no vecās uz jauno ierīci ir uzlabota ar Samsung Cloud, tā nodrošinot nepārtrauktu datu atjaunošanu, ērtu satura, lietotņu, iestatījumu un izkārtojuma pārsūtīšanu starp ierīcēm. Galaxy Note7 lietotāji varēs izmantot līdz pat 15 GB brīvas vietas, lai uzglabātu un atjaunotu informāciju Samsung Cloud.***
Samsung Galaxy Note7 Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros būs nopērkams no 2. septembra. Savukārt no 16. augusta pie mobilo sakaru operatoriem būs iespējams veikt ierīces iepriekš pasūtīšanu. Rezervējot Galaxy Note7 priekšlaikus, lietotāji ekskluzīvi saņems arī jauno Gear VR virtuālās realitātes ierīci.

Samsung Note7 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs 869 eiro. Tie būs pieejami zila koraļļa, titāna sudraba un melna oniksa krāsā.

Raksta autors: Preses relīze

.frb-swiper-container{width:100%;height:100%;}
.frb-swiper-pagination {position: static; left: 0;text-align: center;width: 100%; padding-top:10px}
.frb-swiper-container .swiper-pagination-switch {display: inline-block;width: 10px;height: 10px;border-radius: 10px;background: #999;box-shadow: 0px 1px 2px #555 inset;margin: 0 3px;cursor: pointer;padding:0;float:none;}
.frb-swiper-container .swiper-active-switch {background: #fff;}
.frb-swiper-container .content-slide{padding:10px;}
.frb-swiper-container .swiper-image {display:block}


Source: Zparks