RTU IdeaLAB aicina pieteikties zaļo biznesa ideju pirmsinkubatoram

Līdz 15. novembrim zaļo biznesa ideju autori tiek aicināti pieteikties dalībai «Climate-KIC» pirmsinkubatorā «Greenhouse», kas tiek realizēts ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) IdeaLAB un Eiropas inovāciju un tehnoloģiju institūta un klimata zināšanu un inovāciju kopienas atbalstu.

«Climate-KIC Greenhouse» apvieno klimata pārmaiņu vadītus jaunos uzņēmējus, kuri ir gatavi mainīt pasauli un attīstīt savu biznesa ideju. Programma ilgs sešus mēnešus, pēc tās idejas, kas būs guvušas atbalstu, varēs pieteikt arī tālākai izaugsmei «Climate- KIC Accelerator» programmā.

«Climate-KIC» pirmsinkubatoram «Greenhouse» izvēlētās komandas saņems 2500 eiro lielu līdzfinansējumu idejas attīstībai, biznesa ekspertu mentoringu, pieeju starptautiskajam klimata pārmaiņu tīklam, kā arī varēs piedalīties apmācības programmā.

«Climate-KIC» ir viena no zināšanu un inovāciju kopienām, kuras apvieno Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (European Institute of Innovation and Technology – EIT). RTU šopavasar kļuva par pilntiesīgu Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta un klimata zināšanu un inovāciju kopienas biedru. Šobrīd – līdz novembra beigām – noris «Climate-KIC Accelerator» programma. Tajā šogad tika uzņemti desmit zaļo tehnoloģiju uzņēmumi.


Source: Zparks