Huawei uzsāk klēpjdatora MateBook X Pro tirdzniecību Latvijā

Tehnoloģiju uzņēmums Huawei prezentējis savu pirmo Latvijas tirgū pieejamo klēpjdatoru – MateBook X Pro. Apvienojot elegantu un kompaktu dizainu, 13.9 collu pilnskata (FullView) ekrānu, kā arī progresīvākās veiktspējas un savienojamības tehnoloģijas, ierīce piedāvā lietotājiem intuitīvu un funkcijām bagātu lietošanas pieredzi.

“Huawei neapstājas pie sasniegtā – turpinot integrēt vadošos viedtālruņu jauninājumus portatīvajos datoros, cenšamies uzlabot lietotāju pieredzi un sniegt iespēju izbaudīt visas priekšrocības, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Huawei MateBook X Pro iemieso Huawei raksturīgo dizainu un meistarību – skārienjutīgais Ultra FullView ekrāns, efektīvais enerģijas patēriņš, izcilā veiktspēja un dažādu scenāriju savienojamība ļaus patērētājiem būt produktīviem jebkurā laikā un vietā.  Šis ir mūsu līdz šim spēcīgākais un universālākais klēpjdators, un mēs to ar prieku nododam mūsu patērētāju rokās,” stāsta Aleksandrs Jekimovs, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Elpu aizraujoša Ultra FullView ekrāna pieredze

Huawei MateBook X Pro klēpjdators paredzēts izcilības sasniegšanai – to noteikti novērtēs gan uzņēmēji, kas atrodas nepārtrauktā kustībā, gan arī profesionāla satura radītāji un lietotāji. MateBook X Pro metāla korpuss ar CNC dimanta slīpējumu ir patīkams pieskārienam, turklāt tas ir tikai 14,6 mm plāns. Klēpjdatora svars ir vien 1,33 kg, tādēļ to var ērti ielikt somā un paņemt līdzi, lai kur arī lietotājs dotos. Huawei MateBook X Pro lietotājiem pieejams kosmiski pelēkā (Space Grey) krāsā.

Klēpjdators aprīkots ar Ultra FullView pilnskata ekrānu – pateicoties plānajam korpusa rāmim, ierīces ekrāna un korpusa attiecību ir 91%, kas, salīdzinot ar ierastajiem platekrāniem, ir vairāk piemērota satura veidošanai.

13.9 collu lielais 3K Ultra FullView ekrāns atbalsta 3000×2000 lielu izšķirtspēju un simtprocentīgu sRGB krāsu gammu, kas palīdz atdzīvināt jebkura veida saturu gan darba, gan izklaides vajadzībām. Turklāt ekrāns atbalsta 10 punktu multi-touch un Fingers Gesture Screenshot funkcijas, lai lietotājiem sniegtu efektīvāku un intuitīvāku veidu saskarsmei un darbam ar ierīcēm.

13 h darbība bez papildu uzlādes

Huawei MateBook X Pro iemieso jaunākās klēpjdatoru inovācijas. Veiktspēju šajā vieglajā un plānajā ierīcē nodrošina desmitās paaudzes Intel® Core ™ i7-10510U procesors. Turklāt klēpjdators aprīkots ar NVIDIA® GeForce® MX250 grafisko karti un 2 GB GDDR5 izdalītas atmiņas, kas nodrošina vienmērīgu pieredzi ne tikai grafikas apstrādes un video rediģēšanas laikā, bet arī, spēlēs un multimediju saturā. MateBook X Pro iestrādāta inteliģentā dzesēšanas sistēma, kas dinamiski pārslēdzas starp aktīvo un pasīvo režīmu efektīvai un klusai ierīces dzesēšanai, savukārt Huawei Shark Fin Fans 2.0 rievas nodrošina daudz jaudīgāku un vienmērīgāku gaisa izvadi.

MateBook X Pro aprīkots ar ietilpīgu 56Wh akumulatoru, kas savienojumā ar Huawei patentētajiem enerģijas taupīšanas režīmiem ļauj baudīt netraucētu akumulatora darbības laiku visas dienas garumā un, piemēram, skatīties videoklipus līdz pat 13 stundām bez papildu uzlādes, vai arī pārlūkot tīmekli 11 stundas bez apstājas.

Aktīvā dzīvesveida piekritējus un ceļošanas entuziastus iepriecinās arī tas, ka MateBook X Pro atbalsta pasaulē ātrāko Wi-Fi savienojumu, kas ievērojami uzlabo signāla uztveršanu un nodrošina stabilāku savienojumu. Turklāt MateBook flagmanis piedāvā arī Bluetooth 5.0 savienojamību ar dubultu datu pārraides ātrumu, četrreiz plašāku signāla pārklājumu un astoņas reizes jaudīgākām apraides iespējām. Tagad klēpjdators var izveidot stabilāku signālu ar vairākām citām ierīcēm no lielāka attāluma.

Huawei MateBook X Pro

Huawei MateBook X Pro

Intelektuāla savienojamība ikvienam dzīves scenārijam

Vairāku ekrānu sadarbības nozīme ir ne tikai failu pārsūtīšanas iespējošanā starp klēpjdatoru un Huawei viedtālruni, bet arī netraucētas sadarbības nodrošināšanā. Balstoties uz MateBook X jaudīgajām apstrādes un sistēmas iespējām, Huawei spējis novērst šķēršļus, kas skar dažādu ierīču sadarbību, ļaujot ierīces savienot viegli un nemanāmi, kā arī izmantot visas to sniegtās iespējas. Vēl ērtākas lietotāja pieredzes sasniegšanai, klēpjdatora tastatūra, kamera, mikrofons un pele tagad var kalpot kā viedtālruņa perifērijas ierīces – savienojot MateBook ierīci ar Huawei viedtālruni, lietotājs var darboties ar viedtālruņa saturu, izmantojot šo un citu datora papildierīču sniegtās iespējas. Turklāt lietotājiem iespējams ērti darboties viedtālrunī, izmantojot klēpjdatora programmatūru un daudzveidīgās lietojumprogrammas.

Huawei_pirmo_reizi_ienak_Latvijas_klepjdatoru_tirgu_ar_flagmani_MateBook_X_Pro_5

Huawei MateBook X Pro

Sagatavots izmantojot Huawei preses materiālus.


Source: Zparks