OnePlus prezentē OnePlus 9 sērijas viedtālruņus un pirmo OnePlus viedpulksteni

OnePlus prezentējis savus modernākos flagmaņa viedtālruņus – OnePlus 9 sēriju, kas piedāvā augstākā līmeņa kameru pieredzi ar Hasselblad kameru mobilajām ierīcēm, nākamās paaudzes augstas atsvaidzes intensitātes ekrānus un ātru bezvadu lādēšanu tehnoloģiju, kas pārspēj konkurentu tradicionālos lādēšanas risinājumus. Turklāt OnePlus arī piedāvā pirmo pasaules tirgum paredzēto savienoto valkājamierīci  – OnePlus viedpulksteni ar līdz pat divām nedēļām ilgu akumulatora darbības laiku, plašu ar veselību un aktivitātēm saistītu funkciju klāstu, kā arī modernu un stilīgu dizainu.

OnePlus 9 sērijas ierīces piedāvā OnePlus lielāko lēcienu kameru tehnoloģijā, kas panākts, pateicoties uzņēmuma ilgtermiņa sadarbībai ar leģendāro profesionālo kameru ražotāju Hasselblad, kura kameras iemūžinājušas mūsdienu vēstures slavenākās sejas un notikumus, tostarp cilvēka pirmos soļus uz Mēness. OnePlus jaunā flagmaņu kameru sistēma – Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm – sevī ietver vairākus sasniegumus viedtālruņu fotogrāfijas jomā, kas koncentrējas ap uzņēmuma jauno standartu attiecībā uz viedtālruņu krāsu veiktspēju – dabisku krāsu kalibrēšanu ar Hasselblad – un premium aparatūru uzlabotai attēlu kvalitātei. OnePlus 9 sērija piedāvā arī jaudīgu veiktspēju ar jaunāko mobilo platformu Qualcomm® SnapdragonTM 888, pirmšķirīgu Fluid Display 2.0 ar DisplayMate A+ reitingu un ātrās lādēšanas risinājumiem Warp Charge 65T un Warp Charge 50 Wireless.

OnePlus 9 sērijas ierīces ir būtisks pavērsiena punkts OnePlus flagmaņu viedtālruņu vidū. Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm, kas izstrādāta kopā ar Hasselblad, ļaus lietotājiem iemūžināt viņu pašu nozīmīgākos brīžus precīzākās krāsās un premium attēla kvalitātē,” norāda OnePlus dibinātājs, izpilddirektors un ražošanas direktors Pīts Lau (Pete Lau). „Kopā ar jauno OnePlus viedpulksteni mūsu jaunākā flagmaņu viedtālruņu sērija piedāvā netraucētu lietotāja pieredzi, kurā pat visniecīgākās detaļas paredzētas, lai izaicinātu viedtālruņu nozari un nodrošinātu mūsu kopienai premium tehnoloģijas.”

OnePlus_9

OnePlus 9 Pro

Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm viedtālrunī OnePlus 9 Pro apvieno modernāko aparatūru ar precīzu programmatūras kalibrēšanu, lai tādējādi ievērojami uzlabotu flagmaņu kameru pieredzi. 120 Hz QHD+ displejam ir nākamās paaudzes ekrānu tehnoloģija, lai uzlabotu akumulatora darbības ilgumu un videospēļu veiktspēju. Warp Charge 65T un Warp Charge 50 Wireless paceļ lādēšanu jaunā līmenī, būtiski samazinot laiku, kas tiek veltīts ierīces lādēšanai. Pateicoties jaunākās mobilās platformas Qualcomm® SnapdragonTM 888 uzlabotajai veiktspējai, OnePlus 9 sērija ir gatava bez piepūles paveikt pat visprasīgākos uzdevumus.

Hasselblad kamera mobilajām ierīcēm

Krāsas, iespējams, ir vissvarīgākais faktors, kas nosaka mobilās fotografēšanas kvalitāti. Ar Hasselblad kameru mobilajām ierīcēm OnePlus centies pirmo reizi viedtālruņos nodrošināt Hasselblad slaveno krāsu veiktspēju. Tas radījis ievērojamus izaicinājumus gan OnePlus, gan Hasselblad, jo viedtālruņu kameru sistēmas darbojas krietni atšķirīgāk salīdzinājumā ar tradicionālajām kamerām, un Hasselblad ir stingras prasības attiecībā uz krāsu veiktspēju un attēlu apstrādi. Lai sasniegtu šo mērķi, OnePlus un Hasselblad kopīgi kalibrēja OnePlus 9 un 9 Pro sensorus, veicot vairākus izmēģinājumus laboratorijās, izmantojot Hasselblad augstos krāsu standartus. Pēcāk abi uzņēmumi sadarbojās, lai ar datorizētu fotografēšanu optimizētu simtiem attēlu un pielāgotu krāsas, balstoties uz abpusējo izpratni par krāsu veiktspēju, kā arī viedtālruņu lietotāju vēlmēm un ieradumiem.

Tagad OnePlus 9 sērijas ierīces izmanto OnePlus jauno standartu krāsu kalibrēšanai ­­– dabisku krāsu kalibrēšanu ar Hasselblad, lai sniegtu uztveres ziņā precīzākas un dabiskākas krāsas fotogrāfijām, kas uzņemtas ar OnePlus 9 un 9 Pro. Šim jaunajam krāsu risinājumam, kas ir pirmais un nozīmīgākais OnePlus un Hasselblad sadarbības iznākums, bija nepieciešami vairāki mēneši, Hasselblad un OnePlus izpētes un izstrādes komandām veicot verifikāciju un pielāgošanu. Turklāt īpaši izraudzīti Hasselblad vēstnieki sniedza plašu profesionālās fotografēšanas pieredzi, lai nodrošinātu nenovērtējamas subjektīvas atsauksmes, kas palīdzēja viedtālruņu kameru pieredzei pievienot jaunu estētikas līmeni.

OnePlus 9 Pro 48MP galvenajai kamerai ir pielāgots IMX789 sensors, kas izstrādāts kopā ar Sony, ar iespaidīgi lielu 1/1,4” sensoru. Rezultātā iegūta pirmšķirīga attēlveidošanas spēja, pateicoties vadošajām tehnoloģijām, tostarp 2×2 OCL lēcai, 12 bitu RAW, Dual Native ISO tehnoloģijai un DOL-HDR. Šī kamera piedāvā ātrāku fokusēšanu, četras reizes lielāku krāsu informāciju uzlabotai krāsu precizitātei, skaidrākus fotouzņēmumus dienā un naktī, kā arī samazinātu kontūru neskaidrību (blur) video.

OnePlus 9 Pro 50MP Ultra-wide kamera izmanto 1/1,56” Sony IMX766 sensoru, kas nodrošina uzlabotu attēlu kvalitāti un mazāku troksni. Tās revolucionārajā Freeform lēcā izmantoti unikāli izliekumi, lai koriģētu ieplūstošo gaismu, deformācijas fotogrāfiju malās samazinot līdz aptuveni 1%. Ultra-wide kamera ļauj arī uzņemt augstas kvalitātes makro fotogrāfijas, kamerai spējot fokusēt pat 4 cm attālumā no objekta.

OnePlus 9 Pro 8MP telefoto kamera piedāvā 3,3x (77mm) pietuvināšanu ar OIS, lai samazinātu miglošanos, maksimāli sasniedzot 30x digitālo pietuvināšanu. Īpaša monohroma kamera arī darbojas kopā ar OnePlus 9 Pro galveno kameru, lai melnbaltām fotogrāfijām piešķirtu detaļas un slāņus, bet jaunā slīpuma nobīde stimulē īpašu slīpuma nobīdes lēcas miniatūru efektu radošām fotogrāfijām.

OnePlus 9 Pro galvenajai kamerai ir 16 reizes vairāk pikseļu nekā standarta 1080p izšķirtspējai, lai spētu uzņemt augstas kvalitātes video. Tā spēj uzņemt video ar 4K 120 kadriem sekundē, piedāvājot radošākas iespējas video uzņemšanā un apstrādē, bet DOL-HDR nodrošina, ka vidē ar fona apgaismojumu objekts vienmēr būs skaidri redzams. OnePlus 9 Pro Ultra-wide kamera spēj arī pastaigas laikā uzņemt time-lapse jeb intervāla video.

Jaunais Hasselblad Pro režīms piedāvā pārsteidzoši precīzas un dabiskas krāsas, lai veiktu fotogrāfiju rediģēšanu. Tas ticis uzlabots ar jaunu lietotāja saskarni, kas balstīta uz Hasselblad attēlu apstrādes programmatūru, lai sniegtu profesionāla līmeņa lietotājiem autentisku Hasselblad izskatu un sajūtu. Tas arī pieredzējušiem fotogrāfiem sniedz vēl nebijušas kontroles iespējas, lai viņi spētu apstrādāt savas fotogrāfijas ar spēju pielāgot ISO, fokusu, ekspozīcijas laiku, baltās krāsas līdzsvaru un daudz ko citu. Lietotāji var arī fotografēt 12 bitu RAW formātā, lai iegūtu 64 reizes izteiksmīgākas krāsas salīdzinājumā ar 10 bitu RAW formātu, kas tradicionāli atrodams citos viedtālruņos.

OnePlus viedpulkstenis

OnePlus viedpulkstenis ir jaunākais uzņēmuma stratēģiskā plāna papildinājums, lai piedāvātu OnePlus pieredzi vairāk lietotājiem visā pasaulē ar aizvien pieaugošo un savā klasē labāko produktu portfeli, kas sniedz bezrūpīgu lietotāju pieredzi. OnePlus viedpulkstenis ir uzņēmuma pirmā globālā valkājamierīce, kas piedāvā stilīgu dizainu, stabilu savienojamību, viedu fizisko treniņu uzraudzību un pārsteidzošu akumulatora darbības ilgumu.

OnePlus_WATCH

Sagatavots izmantojot TCCM preses materiālus


Source: Zparks