Biznesa un tehnoloģiju izstādes Riga Comm 2016 izziņošana

Arī šajā rudenī Ķīpsalā 20. un 21. oktobrī norisināsies Biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM 2016” un paralēli jau trešo gadu „RIGA COMM” Biznesa inovāciju konference. Kā jau ierasts, pasākums ir sadalīts divās daļās, kā konference un izstāde.
Biznesa inovāciju konferencē saturiski būs trīs sesijas – Inovatīvi biznesa modeļi (Innovative Business Models), Patērētāju pieredze (Customer experience) un inovācijas darba vietā (Workplace Innovation). Šīs sesijas iesildīs tēma par biznesa līdera produktivitāti šodien un rītdien (nav vēl paziņota) un tradicionāli konference noslēgsies ar galveno runātāju, kurš iedvesmo un sniedz vīziju rītdienai.
Taču izstāde piedāvās biznesa un digitālos risinājumus dažādu nozaru uzņēmumiem un organizācijām. Papildinājums izstādē būšot Gadžetu zona, kurā jebkurš apmeklētājs varēs apskatīt un iemēģināt kādu interesantu gadžetu no pasaules vai vietējiem izgudrotājiem, piemēram: SmartCitizen, Kisha, Bionic Bird. Šīs ir tikai dažas no lietām kuras varēs apskatīt izstādē. Līdztekus 21.oktobrī norisināsies Lietu interneta jeb IoT konference, kurā tiks apskatītas tēmas sākot no viedās mājas līdz industriāliem IoT risinājumiem un konference būs pieejama jebkuram izstādes apmeklētājam.
Andris BreškeRiga Comm projekta vadītājs
RIGA COMM 2016 mērķis šogad plašāk pulcēt vietējos un ārzemju uzņēmumus gan kā dalībniekus, gan apmeklētājus. Izstādes saturs piedāvās reāli vērtīgus risinājumus biznesam, mazam un lielam no dažādām nozarēm. Kā jaunumi un papildinājumi ir Horizon 2020 kontaktbirža (jāreģistrējās), Gadžetu zona un Lietu interneta jeb IoT konference, kuri būs pieejami jebkuram izstādes apemkētājam. Šogad RIGA COMM mēs dēvējam par Biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādi. Programmatūru un citus digitālos risinājumus papildinās arī inovatīvas ierīces no dažādām valstīm un protams arī mūsu pašu inženieri un izgudrotāji savus veikumus atrādīs Gadžetu zonā. Uz tikšanos 20. un 21. oktobrī RIGA COMM 2016!

Būdams ikgadējs „RIGA COMM” apmeklētājs, esmu pieredzējis tā augšanu. Kopš pirmās reizes, kad ieinteresēts devos apskatīt izstādes piedāvāto un klausīties konferencē, līdz brīdim, kad pats izteicu savu viedokli konferences laikā un dibināju jaunus kontaktus ar kuriem sadarbojos vēl līdz šodienai. Droši varu teikt, ka pasākums attīstās strauji un ar katru gadu kļūst aizvien nozīmīgāks. galvenais pašam turp doties motivētam un “paņemt no tā sev” cik daudz vien iespējams.

Līdz pasākumam vēl ir nedaudz laika, taču ņemiet vērā, ka Biznesa inovāciju konferences biļetes par īpašu cenu var iegādāties jau tagad, pirms to cena augs! Linki un papildus informācija par pasākumu, kā arī bildes no aizvadītā „RIGA COMM” izstādes, pieejamas zemāk.