Samsung atklāj jauno Galaxy Note9

Ar vērienīgu pasākumu Ņujorkā Samsung Electronics atklājis jaunāko premium klases Note sērijas viedtālruni Galaxy Note9. Viedtālrunis apvieno labākās Samsung inovācijas vienā, lai izveidotu produktu, kas nodrošina vislabāko veiktspēju. Tas panākts, tālrunim pievienojot viedo irbuli S Pen un vēl gudrāku Samsung kameru, kas nodrošina lielisku fotogrāfiju uzņemšanu praktiski jebkādos apstākļos.

“Note sērijas viedtālruņi ir izstrādāti tiem cilvēkiem, kam saspringtā un aizņemtā ikdienā nepieciešama funkcionāla, jaudīga un inteliģenta ierīce,” stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns. “Note lietotāji ir lojālākie Samsung klienti, kas jau apzinājuši un novērtē šīs sērijas telefonu funkcionalitāti. Uzlabotais Galaxy Note9 nav izņēmums, nodrošinot vēl lielāku jaudu un atmiņas ietilpību.”

Veiktspēja visas dienas garumā

Lietotājam ir nepieciešams viedtālrunis, uz kuru var paļauties visas dienas garumā, izvairoties no baterijas nosēšanās, fotogrāfiju un video dzēšanas, lai palielinātu telefona atmiņu, vai apjomīgu failu un video pārlieku ilgas ielādes. Trīs galvenās Note9 funkcijas novērš visas iepriekš minētās neērtības:

  • Akumulators: Galaxy Note9 4,000mAh baterija aprīkota ar lielāko jaudu, kāda līdz šim redzēta Galaxy flagmaņu vidū. Ar vienu telefona uzlādi no rīta līdz vakaram var nodrošināt praktiski nepārtrauktu viedtālruņa lietošanu – zvanot, rakstot īsziņas un e-pastus, skatoties filmas un pat spēlējot videospēles.
  • Atmiņa: Galaxy Note9 pieejami ar 128GB lielu iekšējo atmiņu un iespēju pievienot papildus 512GB microSD atmiņas karti, sasniedzot pat 640GB lielu atmiņu. Atmiņas ietilpība ļauj saglabāt apjomīgus failus un lietotnes, izvairoties no to regulāras dzēšanas.  
  • Ātrums un jauda: jaudīgais viedtālrunis aprīkots ar 10nm procesoru, un atbalsta ātrāko interneta pieslēgumu, kāds tirgū pieejams (līdz 1.2 gigabitiem sekundē), lai ātri un efektīvi lejupielādētu vai straumētu video.

Galvenais palīgrīks – S Pen

S Pen jeb viedais irbulis ir Note sērijas viedtālruņu galvenais palīgrīks, ko novērtējuši arī telefonu lietotāji. Tas sākotnēji tika paredzēts kā rīks rakstīšanai un zīmēšanai, bet tagad spēlē lielu lomu viedtālruņa ātrā un funkcionālā izmantošanā. Savienojot irbuli ar Bluetooth, ar vienu klikšķi ir iespējams uzņemt pašportretus un grupu fotogrāfijas, prezentēt slaidus, apturēt un atskaņot video un daudz ko citu.  

Līdz šim gudrākā Samsung kamera

Samsung ievērojami uzlabojis kameras darbību un uzņemto fotoattēlu kvalitāti, balstoties uz šī brīža aktuālākajām nozares tehnoloģijām. Galaxy Note9 kamera ir līdz šim gudrākā Samsung izstrādātā fotokamera.

  • Fotogrāfiju automātiska uzlabošana: inteliģentā Note9 kamera nosaka galvenos fotoattēla elementus, piemēram, tematiku un fonu, ko automātiski klasificē vienā no 20 kategorijām un attiecīgi apstrādā, piešķirot fotogrāfijai atbilstošāko krāsu toni.
  • Defektu noteikšana: viedtālrunis atklāj jaunu, vēl nebijušu fotoattēlu defektu noteikšanas funkciju, kas brīdina lietotāju fotogrāfijas uzņemšanas brīdī, ja bilde ir izplūdusi, vai kameras lēca aizsvīdusi, un iesaka uzņemt kadru atkārtoti.
  • Augstākā kvalitāte: viedtālruņa kamerai ir uzlabota trokšņu samazināšanas tehnoloģija un Duālās Apertūras objektīvs, kas pielāgojas gaismai tāpat kā cilvēka acs. Neatkarīgi no apgaismojuma kamera nodrošina kristāldzidru kadru.

Funkcionalitāte gan darbā, gan mājās

Viedtālruņa 6.4 collu Super AMOLED Infinity Displejs ir līdz šim lielākais Note sērijas ekrāns, kas nodrošina patiesi iespaidīgas multivides skatīšanās iespējas. To papildina AKG stereo skaļruņi ar Dolby Atmos audio skaņas kvalitāti. Note9 sniedz iespēju spēlēt iemīļotākās videospēles, tostarp Fortnite un citas ekskluzīvas spēles. YouTube nosaucis jaunāko viedtālruni par flagmani, kas lietotājam nodrošina video skatīšanos vislabākajā kvalitātē.

Galaxy Note9 ļauj viedtālruni izmantot gluži kā portatīvo datoru, izmantojot Samsung DeX. Lietotāji var veidot prezentācijas, apstrādāt fotoattēlus vai skatīties iemīļotākās pārraides. Izmantojot HDMI adapteri, Note9 var savienot ar monitoru un lietot kā pilnīgi funkcionējošu otru ekrānu. Ar S Pen var viegli veikt piezīmes, skatoties video, atvērt vairākus logus vienlaicīgi vai pārvilkt saturu no vienas lietotnes uz citu.

Galaxy Watch

Līdz ar jaunā viedtālruņa iznākšanu, Samsung ir papildinājis Galaxy ģimeni ar vēl vienu daudzpusīgu ierīci – Galaxy Watch. Jaunais viedpulkstenis papildina Galaxy ekosistēmu ar noturīgāku bateriju, kas ļauj pulksteni lietot līdz pat 80 stundām, ūdens izturību līdz 5ATM + IP68, labsajūtas un stresa mērītāju un personalizētu dizainu. Pulksteņi būs pieejami pusnakts melnā, sudraba un rožu zelta krāsās, kam klāt iespējams iegādāties plašu klāstu ar maināmām rokas siksniņām.

Sākot ar 24. augustu, Galaxy Note9 viedtālruņi Baltijā būs pieejami pārdošanā pusnakts melnā ar pieskaņotu S Pen un okeāna zilā krāsā ar dzeltenu S Pen, savukārt Galaxy Watch tirdzniecībā pieejami no 21. septembra.

Tiem lietotājiem, kas iepriekš caur Samsung internetveikalu vai mazumtirdzniecības partneri no 9. līdz 23. augustam būs pasūtījuši jaunāko Galaxy Note9 telefonu, Samsung nodrošinās līdz 200 EUR bonusu vecā tālruņa atpirkšanas vērtībai. Iepriekšpārdošanas laikā, vairākos mazumtirdzniecības un operatoru veikalos būs pieejami jauno telefonu stendi, lai potenciālie klienti varētu iepazīties ar telefonu pirms tā nonākšanas pārdošanā. Specializētajos Samsung veikalos būs iespēja saņemt konsultācijas par jaunajiem produktiem, izmēģināt to funkcionalitāti un pat laimēt kādu no Galaxy Note9, Galaxy Watch vai TabS4.


Source: Zparks