LG kompaktā skaņas josla sniedz telpu piepildošu skaņu

LG Electronics (LG) paziņo, ka līdz šim kompaktākā skaņas josla (SoundBar) LG Eclair (modelis QP5) būs pieejama tirdzniecībā jau kopš šī gada septembra. Šī skaņas josla, kas šogad saņēmusi CES inovāciju balvu, lieliski piemērota mūsdienu dzīvesveidam, pateicoties tās neuzkrītošajam un kompaktajam dizainam, kas labi iederas ierobežota izmēra telpās, taču vienlaikus spēj sniegt pārsteidzošu skaņu.

LG Eclair šogad guvusi uzvaru arī EISA Awards skaņas joslu inovāciju kategorijā. Tā līdz šim ir LG kompaktākā skaņas josla, kas ir īpaši piemērota mazākām telpām, jo tā elegantais noapaļotais dizains, kas ietverts stilīgā auduma apvalkā, lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Neskatoties uz tās kompakto izmēru, LG Eclair ir jaudīga skaņas sistēma ar Dolby Atmos® un DTS:X atbalstu, taču vienlaikus spēj netraucēt kaimiņus ar tās zemo vibrāciju zemfrekvences skaļruni. LG Eclair ar 296 x 59,9 x 126 mm izmēriem, kas ir vien trešdaļa no LG iepriekšējās mazākās 3.1.2 kanālu Atmos skaņu joslas SP8YA platuma, ir elegants ovāls dizains ar adīta auduma apdari klasiski melnā vai baltā krāsā, kas nevainojami saderas ar jebkuru mūsdienu dekoru.

LG Eclair

LG Eclair

LG Eclair ir moderna 3.1.2 kanālu sistēma ar bezvadu zemfrekvences skaļruni un Meridian Audio tehnoloģiju, lai nodrošinātu izteiksmīgu un telpisku skaņu. Meridian Audio izstrādātā Horizon tehnoloģija apvieno divkanālu stereo saturu iegrimstošā daudzkanālu skaņā, lai sniegtu plašāku skaņu patiesi iegrimstošai klausīšanās pieredzei ar toņu līdzsvaru, kas saglabā oriģinālā ieraksta autentiskumu.

LG Eclair nodrošina uzlabotu skatīšanās pieredzi, pateicoties 4K caurlaides atbalstam, kas ļauj skatītājiem to iecienītākajos straumēšanas pakalpojumos baudīt satriecošu 4K un HDR saturu, tostarp Dolby Vision. Turklāt adaptīvā LG AI Sound Pro tehnoloģija analizē atskaņoto saturu un automātiski pielieto labākos skaņas uzstādījumus atkarībā no lietotāja baudītā satura žanra, vai nu tās ir ziņas, mūzika vai filmas.

LG Eclair

LG Eclair

LG Eclair ne vien atdzīvina skaņu, tas arī veidots, domājot par ērtībām, jo nepieciešams mazāk vadu, neietekmējot skaņas kvalitāti. Tas iespējams, jo uzlabots audio atgriešanas kanāls (eARC) nodrošina 5.1 kanāla, 7.1 kanāla un tādu iegrimstošu audio formātu kā Dolby Atmos un DTS:X izmantošanu savietojamos televizoros. 2021. gada LG televizoru modeļu īpašnieki varēs arī iegūt autentisku un dzidru skaņu ar TV Sound Mode Share, kas apvieno LG jaunāko α (Alfa) AI procesoru apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, lai atklātu bagātās satura avota nianses.

Papildu skaņas veiktspējai LG izstrādājis Eclair tā, lai ne tikai bagātinātu kino baudīšanu mājās, bet arī lai samazinātu negatīvo ietekmi uz vidi. Tādējādi LG Eclair no Šveices SGS Société Générale de Surveillance SA saņēmusi Eco-Product sertifikātu.

Sagatavots izmantojot LG preses materiālus


Source: Zparks