Emergn Latvijas birojam jauna vadība

Izmaiņas starptautiskā konsultāciju uzņēmuma “Emergn” valdē

Sekojot pērn notikušajai uzņēmumu AS “Exigen Services Latvia” un starptautiskā konsultāciju uzņēmuma “Emergn” apvienošanai globālā konsultāciju uzņēmumā, tika veiktas izmaiņas AS “Emergn” padomes sastāvā.
19. maijā AS “Emergn” komandai pievienojās Kārlis Mikoss, kas ieņem uzņēmuma Eiropas reģiona vadītāja un valdes locekļa amatus. Savukārt, līdzšinējais “Emergn” izpilddirektors Aleks Adamopuloss (Alex Adamopoulos) nomaina Māri Dreimani AS “Emergn” padomes priekšsēdētāja amatā.

“Mūsu mērķis ir turpināt savu izaugsmi kā vadošajam digitālās pārveides un produktu piegādes uzņēmumam Eiropas reģionā, palīdzot klientiem uzlabot produktu, programmatūras un pakalpojumu izstrādes procesu ātrumu un efektivitāti, kā arī veikto ieguldījumu atdevi. Galveno uzmanību veltīsim “Emergn” izstrādātajai VFQ (ValueFlowQuality.com) darba bāzes mācību programmai, kas izveidota kā Latvijas, tā arī starptautiskajiem “Emergn” klientiem. Tāpat “Emergn” koncentrēsies uz produktu attīstības principu un procesu ieviešanu klientu uzņēmumos un mūsu klientu pakalpojumu pilnveidošanai nepieciešamo tehnoloģiju risinājumu izstrādei un ieviešanai, īpaši akcentējot mašīnmācīšanās, lietu interneta un mākslīgā intelekta tehnoloģiju radīto iespēju izmantošanu,” atzīst Kārlis Mikoss.

“Emergn” novērtē “Exigen Services Latvia” ilggadējo uzkrāto pieredzi un kompetenci un lepojas, ka abas kompānijas apvienojās laikā, kad abas organizācijas attīstījās un paplašināja savas iespējas un klientu loku. Pēdējos 18 mēnešos uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un pieaudzis arī darbinieku skaits – no 185 darbiniekiem 2017. gada janvārī līdz vairāk kā 350 darbiniekiem Latvijā šodien, un vairāk kā 700 darbiniekiem globālā mērogā.

“Emergn” jaunais padomes priekšsēdētājs Aleks Adamopuloss min, ka: “Turpinot pakalpojumu attīstību, saskatām labas iespējas sadarbības paplašināšanai ar uzņēmuma klientiem gan Latvijā, gan Rietumeiropas valstīs, kas ir mūsu prioritārais stratēģiskais attīstības virziens.”

Uzņēmuma izaugsme un attīstība 2018. gadā uzskatāma par finansiāli veiksmīgu, kas ir būtisks priekšnosacījums “Emergn” nākotnes izaugsmei. Uzņēmums pasaulē pērno gadu noslēdza ar 13 435 046 eiro lielu apgrozījumu, pelņai pieaugot līdz 1 369 068 eiro.

Jau ziņots, ka 2018. gada septembrī tika pabeigta Latvijas uzņēmuma “Exigen Services Latvia” apvienošana ar starptautisko informācijas tehnoloģiju un konsultāciju kompāniju “Emergn”, kas vienas kompānijas ietvaros visā pasaulē ar “Emergn” zīmolu nodrošina klientiem IT risinājumus, konsultācijas un mācību programmas.
“Emergn” ir starptautiski atpazīstama biznesa un IT konsultāciju kompānija ar augstu kompetenci digitālās transformācijas jautājumos, kuras uzkrātā pieredze ļauj apkalpot un sniegt augstas sarežģītības pakalpojumus pasaules mēroga uzņēmumiem. “Emergn” portfelī ir vairāk nekā 150 klientu 15 tautsaimniecības jomās, ietverot tādus pasaulē zināmus zīmolus kā “Walmart”, “GlaxoSmithKline”, “SAP”, “Marsh & McClennan”, “British Petroleum” un daudzus citus.


Source: Zparks