LATA aicina uz tīmekļa semināru par biznesa veidošanu ar atvērtā koda programmatūru

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) 2021. gada 11. novembrī plkst. 16.00 aicina uz tiešsaistes semināru, kurā SIA “Zabbix” dibinātājs un vadītājs Aleksejs Vladiševs uzstāsies ar prezentāciju “Zabbix stāsts: atvērtā koda izveide izklaidei un peļņai”.

​Prezentācijā Aleksejs Vladiševs stāstīs par atvērtā pirmkoda programmatūru, kas padara to tik spēcīgu un kā izveidot biznesu. Aleksejs Vladiševs dalīsies pieredzē par SIA “Zabbix” vadīšanu. SIA “Zabbix” ir pasaules mēroga uzņēmums, kas pilnībā koncentrējas uz Zabbix – labi pazīstama bezmaksas un atvērtā pirmkoda monitorēšanas risinājuma  izstrādi, ko izmanto tūkstošiem lietotāju visā pasaulē, tostarp daudzi no Fortune 500 saraksta.

Uzņēmums “Zabbix” ir LATA gada balvas konkursa uzvarētājs 2020. gadā kategorijā “Atvērtākais risinājums”. SIA “Zabbix” balvu ieguva par atvērtā pirmkoda IKT infrastruktūras uzraudzības risinājuma izstrādi, kas tiek plaši lietots pasaulē un par sabiedrības izglītošanu par atvērtā pirmkoda programmatūru.

​Seminārs notiks angļu valodā. Dalība seminārā ir bez maksas. Reģistrācija šeit: https://ieej.lv/LATA_seminars_novembris

Seminārs notiek “LATA lietas tējas laikā – sarunas par atvērtajām tehnoloģijām” pasākumu ietvaros.

Sagatavots izmantojot LATA preses materiālus


Source: Zparks