LMT un Samsung piesaka jaunākos Samsung viedtālruņus Latvijā

Ar atklāšanu LMT Brīvības centrā, kurā pulcējās tehnoloģiju entuziasti un iedvesmotāji, arī Latvijā kopš šodienas sākas Samsung jaunāko premium klases viedtālruu ēra no Galaxy S10 sērijas. Kopš šodienas Galaxy S10, Galaxy S10+ un Galaxy S10e jau pieejami iepriekšpārdošanā.

“Galaxy S10 premium klases tālruņi ir jaunums, kuru novērtēs ikviens prasīgs un aizrautīgs tehnoloģiju lietotājs,” norāda LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

“Galaxy S sērija bijusi premium inovāciju vēstnese jau kopš tās atklāšanas pirms desmit gadiem – piedāvājot lietotājiem izcilu pieredzi un izvēles iespēju atrast sev vispiemērotāko telefonu. Galaxy S10 izriet no līdzšinējā mantojuma un piedāvā jaunākās paaudzes displeju, kameru un veiktspējas inovācijas. Ar četrām premium klases ierīcēm, kur ikkatra ir radīta, lai pielāgotos mūsdienu lietotājam, Samsung izmanto desmit gadus ilgušās nozares līderpozīcijas pieredzi, lai ieviestu jaunu viedtālruņu tehnoloģijas laikmetu,” saka Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Galaxy S10 lepojas ar līdz šim labāko Samsung ekrānu – pasaulē pirmo dinamisko AMOLED displeju, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti un izteiksmīgas krāsas, profesionāla līmeņa, ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju aprīkotu kameru, bezvadu uzlādes kopīgošanu PwerSohare, daudzveidīgas ierīces optimizēšanas funkcijas, izturību pret ūdeni un putekļiem, vislielāko datu uzglabāšanas spēju un daudz ko citu.


Source: Zparks