Lidostā “Rīga” sagaidīts pirmais “RusLine” reiss no Maskavas

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdien, 29. maijā, atzīmējot jauna gaisa pārvadātāja ienākšanu, tika svinīgi sagaidīts pirmais Krievijas reģionālās aviokompānijas “RusLine” reiss no Maskavas, Domodedovas lidostas.

Turpmāk izlidošana no Maskavas notiks katru dienu plkst. 11:10 un ielidošana lidostā “Rīga” plānota plkst. 12:50. Atpakaļceļā gaisa kuģis dosies plkst. 13:40 un Domodedovas lidostā ieradīsies plkst. 15:20.

Lidojumi no Domodedovas lidostas uz Rīgu un atpakaļ tiek veikti ar Kanādā ražoto Bombardier CRJ-100/200 lidmašīnu.

Lidostas “Rīga” Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktore Liene Freivalde norādīja, ka Maskava nemainīgi jau vairākus gadus ir viens no populārākajiem lidostas “Rīga” galamērķiem. “Pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ceļotāju skaits uz Maskavu pieauga par 18,5%,” sacīja Freivalde.

Freivalde norādīja, ka Domodedova ir trešā lidosta Maskavā un piektā lidosta Krievijā, kurā varēs nokļūt no lidostas “Rīga”, turklāt no lidostas “Rīga” uz Maskavu dienā dodas deviņi reisi.

Viņa uzsvēra, ka “RusLine” ir ceturtais gaisa pārvadātājs, kurš nodrošinās tiešos lidojumus uz Krieviju. Pēc viņas teiktā, jaunu aviokompāniju ienākšana lidostā nodrošina veselīgu konkurenci, nodrošinot pasažieriem plašu izvēli starp pakalpojumu nodrošinātājiem un to piedāvājumu.

Freivalde piebilda, ka lidostas “Rīga” sadarbība ar “RusLine” sākusies jau 2014. gadā, kad Rīgā tika izveidota aviokompānijas tehniskās apkopes bāze. “Pašlaik lidostā ir septiņi gaisa kuģi, kuriem tiek veikta tehniskā apkope,” uzsvēra lidostas “Rīga” Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktore.

“RusLine” komercdirektors Aleksandrs Krutovs sacīja, ka lidsabiedrība pievērš lielu uzmanību savu pilotu sagatavošanā lidošanai tieši ar “Bombardier CRJ-100/200” lidmašīnām. Viņš norādīja, ka aviokompānijaas piloti tiek sagatavoti Francijā, un tiem ir tiesības piedalīties citu šī gaisa kuģu jauno pilotu sagatavošanā, kas liecina par “RusLine” pilotu augsto kvalifikāciju.

Lidsabiedrība “RusLine” ir lielākais reģionālais aviopārvadātājs Krievijā. Lidsabiedrība nodrošina lidojumus no reģionālajiem centriem uz satiksmes mezgliem. Flote sastāv no 20 “Bombardier CRJ-100/200” gaisakuģiem, kuru ietilpība ir līdz 50 pasažieriem.

VIDEO: Pasažieri Rīgā izkāpj no pirmā “RusLine” reisa Maskava, Domodedovas (DME) lidosta – Rīga (RIX) lidmašīnas.


Source: Zparks