Samsung prezentē Galaxy S24 sērijas ierīces

Līdz ar jauno Galaxy S sērijas ierīču – Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ un Galaxy S24 – izlaišanu, Samsung iezīmē jaunu mobilo tehnoloģiju ēru, kas balstīta mākslīgā intelekta (AI) risinājumos. Jaunajās ierīcēs iestrādāta virkne AI funkciju, kas uzlabo ikdienas saziņu, kā arī satura uzņemšanu un apstrādi. Ierīces izceļas arī ar uzlabotu veiktspēju, jaudīgu kameru sistēmu, kā arī dizainu. Galaxy S24 Ultra ir pirmais Galaxy tālrunis, kuram ir titāna rāmis.

“Izlaižot Samsung Galaxy S24 sērijas ierīces, kā pirmie iesoļojam nākamajā mobilo ierīču inovāciju dekādē, kas lielākoties būs saistīta ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju straujo izaugsmi un adaptēšanu. Mēs sagaidām, ka Galaxy AI funkcijas, kas padara Galaxy S24 sērijas viedtālruņus tik unikālus, mainīs un paplašinās to, kā ikdienā izmantojam viedierīces,” uzsver Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā.

Galaxy AI – fokusā mākslīgais intelekts

Galaxy AI risinājumi un funkcijas, kas iestrādāti jaunajos viedtālruņos, bāzēti mākslīgajā intelektā un nodrošina visaptverošu pieredzi, kā arī paplašina mobilo tehnoloģiju izmantošanas iespējas. Pateicoties inovatīvajām funkcijām, izmantojot ierīces iespējams pilnveidot ne tikai savstarpējo saziņu, bet padarīt arī citus ikdienas procesus daudz vienkāršākus.

Galaxy S24 ir pirmais tālrunis, kurā iestrādāta intuitīva, uz žestiem balstīta funkcija Circle to Search ar Google (apvilkt, lai meklētu ar Google). Nospiežot un pieturot pogu “Sākums”, var apvilkt, izcelt, uzrakstīt vai pieskarties jebkuram objektam, kas redzams ekrānā, lai iegūtu noderīgus un augstas kvalitātes meklēšanas rezultātus, kas pieejami Google.

Pārvarēt valodas barjeru saziņā palīdzēs Live Translate funkcija (tiešā tulkošana) ar kuru reāllaikā iespējams nodrošināt tālruņa zvanu tulkojumus gan balss, gan teksta formātā 13 valodās. Savukārt, izmantojot Interpreter funkciju, reāllaika sarunas var uzreiz iztulkot un aplūkot uz ekrāna, uzreiz izlasot otra cilvēka teikto. Funkcijas darbība tiek nodrošināta pat bez interneta savienojuma. Ziņas toni un tās tekstu palīdzēs pielāgot un noformulēt Chat Assist funkcija (tērzēšanas palīgs). Izmantojot ieteikumus, lakonisku ziņu var pārvērst un pielāgot pieklājīgā ziņojumā, kas adresējams kolēģim vai sagatavot pavadtekstu, ko izmantot publicēšanai sociālajos tīklos. Samsung tastatūrā iebūvētais AI var nodrošināt arī ziņojumu, e-pastu un citas informācijas tulkošanu reāllaikā 13 valodās. Android Auto funkcija brauciena laikā automātiski apkopos ienākošās ziņas un ieteiks īsas atbildes ziņas, lai auto vadītājs varētu pilnvērtīgi koncentrēties ceļam.

Izmantojot Samsung Notes lietotnē pieejamo rīku Note Assist (piezīmju palīgs), tagad iespējams vēl vieglāk pierakstīt un organizēt piezīmes. Note Assist funkcijā iestrādātais AI no pierakstītā satura ģenerēs teksta kopsavilkumu un izveidos īsu teksta priekšskatījumu. Balss ierakstiem, pat ja tajā dzirdami vairāki runātāji, Transcript Assist (teksta transformācijas palīgs) izmanto AI un Speech-to-Text tehnoloģiju, lai transkribētu, apkopotu un pat tulkotu ierakstus.

Galaxy S24 lietotāji var pilnībā kontrolēt un noteikt, cik lielā mērā atļaut datu izmantošanu AI pieredzes uzlabošanai, kā arī pilnībā atspējot datu apstrādi AI funkcijām.

GalaxySatura uzņemšana un apstrāde ar AI

Galaxy S24 sērijas ierīcēs ir pieejams ProVisual Engine – visaptverošs AI instrumentu komplekts, kas palīdzēs iemūžināt izcilus mirkļus, sākot no attēlu uzņemšanas līdz pat to kopīgošanai sociālajos tīklos. Galaxy S24 Ultra pieejamā četru līmeņu telefoto sistēma ar jauno 5x optiskās tālummaiņas lēcu darbojas ar 50 MP sensoru, lai nodrošinātu optiskās kvalitātes veiktspēju tālummaiņas līmeņos no 2x, 3x, 5x līdz pat 10x pietuvinājumam, ko nodrošina adaptīvais pikseļu sensors. Pateicoties uzlabotajai digitālajai tālummaiņai, kristāldzidrus attēlus var iemūžināt arī ar 100x pietuvinājumu. Ar Galaxy S24 tagad var uzņemt vēl labākus foto nakts laikā un izmantojot Space Zoom režīmu, uzņemtie fotoattēli un video izdosies izcili jebkuros apstākļos, pat ja tie tiks pietuvināti.

Izmantojot priekšrocības, kuras sniedz Galaxy S24 Ultra pikseļu izmērs, kas tagad ir 1,4 μm un par 60 % lielāks, nekā iepriekšējā modelī, iespējams iemūžināt gaišākus foto īpaši tumšos apstākļos. Galaxy S24 Ultra samazina attēla izplūdumu, pateicoties plašākiem optiskā attēla stabilizatora (OIS) leņķiem un vispārīgi uzlabotai stabilizācijai kustības laikā. Ierakstot video, gan priekšējā, gan aizmugurējā kamera ir aprīkota ar īpašu ISP bloku attēla graudainības samazināšanai, un Galaxy S24 analizē žiroskopa informāciju, lai atšķirtu filmētāja un objekta kustības. Tas nodrošina efektīvāku attēla trokšņa novēršanu un skaidru video tumšos apstākļos.

Pēc attēlu iemūžināšanas, inovatīvie Galaxy AI rediģēšanas rīki ļauj veikt vienkāršus labojumus, piemēram, dzēst fotoattēla detaļas, mainīt kompozīciju un pārveidot attēlu. Funkcija Edit Suggestion (labošanas ieteikumi) izmanto Galaxy AI, lai katram fotoattēlam ieteiktu piemērotākos uzlabojumus. Generative edit (Ģeneratīvās rediģēšanas) funkcijavar aizpildīt attēla fona daļas ar AI radītu saturu, piemēram, ja attēls ir šķībs, AI aizpilda tukšās malas, kas rodas, attēlu rotējot. Ja cilvēks vai objekts attēlā nedaudz jāpārvieto, AI ģenerē pielāgotu fonu sākotnējā fona vietā. Jaunā Instant Slow-mo funkcija var ģenerēt papildu kadrus, lai iegūtu detalizētāku un vienmērīgāku palēninātu video.

GalaxyIzcila veiktspēja, uzlabota drošība un privātums

Galaxy S24 Ultra ir aprīkots ar Snapdragon® 8 Gen 3 for Galaxy procesoru. Procesors, ir īpaši optimizēts Galaxy lietotājiem, un nodrošina ievērojamu NPU uzlabojumu efektīvai AI apstrādei. Arī adaptīvās atsvaidzes intensitāte līdz 120 Hz uzlabo visu Galaxy S24 sērijas ierīču veiktspēju un efektivitāti. Ierīces izceļas ar visu laiku spilgtāko Galaxy displeju, padarot attēlus vēl košākus. Ekrāns spilgtums var sasniegt 2600 nitus un, pateicoties Vision Booster tehnoloģijai, ekrānā atspoguļotais saturs būs skaidri redzams arī tiešos saules staros.

Galaxy S24 Ultra ekrāns izgatavots no Corning® Gorilla® Armor rūdītā stikla, kas ir optiski uzlabots un pārveidots molekulārā līmenī, uzlabojot izturīgumu par 50 % un padarot to četras reizes noturīgāku pret skrāpējumiem. Tas nodrošina arī ievērojami mazāku atspīdumu dažādos apgaismojuma līmeņos par līdz pat 75 %.

Visām Galaxy S24 sērijas ierīcēm ir plānāks rāmis un lielāks ekrāns. Galaxy S24+ tagad ir 6,7 collu ekrāns, bet Galaxy S24 ir 6,2 collu ekrāns. Galaxy S24 Ultra ekrāna izmērs ir 6,8 collas un tas ir optimizēts, lai uzlabotu ne tikai skatīšanos, bet arī lietošanas ērtumu. Turklāt Galaxy S24+ tagad atbalsta tādu pašu QHD+ līmeni, kāds ir pieejams Galaxy S24 Ultra.

Pateicoties aparatūras un programmatūras uzlabojumiem, jaudīgās ierīces īpaši novērtēs videospēļu cienītāji. Visiem Galaxy S24 sērijas modeļiem ir optimāla termiskās kontroles sistēma ar līdz pat 1,9 reizes lielāku tvaika kameru, kas uzlabo ierīces virsmas temperatūru un nodrošina ilgstošu veiktspējas jaudu.

Par datu drošību rūpējās platforma Samsung Knox, kas reāllaikā aizsargās kritiski svarīgo informāciju un novērsīs ierīces drošības ievainojamību. Knox Matrix drošības risinājums paredz piekļūšanu datiem un informācijai, izmantojot pieejas atslēgas. Pieejas atslēgas nodrošina ērtu un drošu piekļuvi lietotāju reģistrētajām vietnēm un programmām visās uzticamajās ierīcēs, izmantojot digitālos pieteikšanās datus un palīdzot aizsargāt pret pikšķerēšanas uzbrukumiem. Uzlabotā datu aizsardzība nodrošina pilnīgu datu šifrēšanu, lietotājiem dublējot, sinhronizējot vai atjaunojot savus datus ar Samsung Cloud, ļaujot Galaxy S24 lietotājiem izveidot savienojumu ar citām ierīcēm, vienlaikus saglabājot sinhronizāciju un drošību. Tas nodrošina, ka datus var šifrēt vai atšifrēt tikai lietotāja ierīcēs – proti, tos nevar redzēt neviens cits, izņemot lietotāju, pat ja serveris ir apdraudēts vai tiek nozagta konta informācija. Un, ja tiek zaudēta piekļuve uzticamai ierīcei, atkopšanas kods var palīdzēt novērst datu zudumu. Galaxy S24 ierīces aizsargātas arī ar Samsung plašo inovatīvo drošības un privātuma funkciju klāstu, tostarp Knox Vault, drošības un privātuma paneli, Auto Blocker, drošu Wi-Fi, Private Share funkciju, apkopes režīmu un daudz ko citu.

Samsung turpina īstenot savu apņemšanos paildzināt savu produktu dzīves ciklu. Tāpēc, lai optimizētu ierīču veiktspēju un ļautu tās izmantot vēl ilgāk, jaunajiem viedtālruņiem tiks nodrošināti OS atjauninājumi un drošības atjauninājumi septiņus gadus.

Sagatavots izmantojot Samsung preses materiālus.


Source: Zparks