LG izlaiž LG WING

LG Electronics prezentējusi pirmo LG WING viedtālruni. Jauna veida viedtālrunis, kas aicina izpētīt nezināmo un iegūt aizraujošu un jaunu mobilo pieredzi

Paslēpts otrs ekrāns piedāvā jauna līmeņa lietotāja pieredzi

LG WING atšķiras no visiem citiem viedtelefoniem. Lietotāji var jebkurā laikā pārslēgties starp Basic režīmu un Swivel režīmu, lai baudītu paplašinātu un patiesi dažādotu lietotāja pieredzi. Swivel režīmā visa telefona priekša pagriežas pulksteņrādītāja virzienā pa 90 grādiem, sagriežot galveno ekrānu horizontāli, lai atklātu 3,9 collu lielu otro ekrānu, kas piedāvā jaunas lietošanas iespējas – Swivel režīmā vienu aplikāciju iespējams izvērst pa abiem ekrāniem vai divas aplikācijas vienlaikus var attēlot katru savā ekrānā.

Video koplietošanas un straumēšanas platformu skatīšanās Swivel režīmā ļauj lietotājiem mijiedarboties ar otro ekrānu, kamēr galvenajā ekrānā nepārtraukti tiek atskaņots saturs. Lai spētu izmantot visas LG WING dizaina iespējas, LG sadarbojies ar nozarē vadošajiem platformu izstrādāšanas partneriem. Jau iepriekš instalētajā NAVER Whale pārlūkā skatoties YouTube vai Tubi, video tiek atskaņots galvenajā ekrānā, bet otrs ekrāns attēlo komentārus vai meklēšanas joslu.

LG WING divi ekrāni nodrošina jaunas atsevišķu aplikāciju un funkciju izmantošanas iespējas, atvieglojot vairāku uzdevumu vienlaicīgu veikšanu. Swivel režīms var arī būt noderīgs vadot automobili, ļaujot lietotājiem sekot navigācijas norādēm galvenajā ekrānā, otru ekrānu aiztaupot zvaniem, kas citos telefonos aizsegtu karti (te gan jāatceras, ka vadot auto jāizvairās no viedierīču izmantošanas).

LG WING

LG WING

Skatīšanās pieredze bez traucējumiem

Laikā, kad aizvien vairāk un vairāk patērētāju saturu skatās savos viedtelefonos, LG telefonā WING ieviesis dažādas funkcijas, lai uzlabotu mobilās skatīšanās pieredzi.  LG WING galvenais ekrāns ir 6,8 collu P-OLED FullVision displejs ar 20.5:9 malu attiecību.

Stabilizatora funkcija telefonā augstas kvalitātes video ierakstiem

LG savu jauno ierīci aprīkojis ar jaunām kameras funkcijām un tehnoloģijām. LG WING ir trīs aizmugures kameras – 64MP Ultra High Resolution OIS Wide, 12MP Ultra Wide Big Pixel un 13MP Wide. Ieslēdziet Dual Recording funkciju Swivel režīmā, vienlaikus izmantojot 32MP uznirstošo kameru un kādu no telefona aizmugures kamerām. Iegūto rezultātu iespējams saglabāt vienā failā vai divos atsevišķos failos ar formāta attiecību 1:1 vai 16:9. Turklāt otru ekrānu iespējams izmantot kā īpašu rediģēšanas paleti, kamēr video vai foto attēlots galvenajā ekrānā. LG WING arī aprīkots ar LG Creator’s Kit, kas nodrošina attēlveidošanas risinājumus, tostarp Timelapse Control, Voice Bokeh un ASMR Recording.

Gimbal Motion Camera funkcija, pārvērš LG WING otru ekrānu par ērtu rokturi, sniedzot nepieciešamo stabilitāti skaidrāku un plūstošāku video uzņemšanai ar vienu roku horizontālā režīmā, kas parasti ir grūti izdarāms ar tradicionālo dizainu viedtelefoniem.

LG WING

LG WING

Vieglāks, taču izturīgāks uzticamai lietojamībai

Pat ar diviem ekrāniem LG WING saglabājas salīdzinoši viegls, atvieglojot tā turēšanu un ērtu pārnēsāšanu. Izmantojot plānus, taču izturīgus kompozītmateriālus un īpašu perforēšanas tehniku, LG inženieri spējuši saglabāt telefona svaru vien 260 gramus, padarot LG WING ne smagāku par daudziem citiem mūsdienu lielo ekrānu viedtelefoniem. Un ierīces ergonomiskais dizains nodrošina ērtu satvērienu neatkarīgi no tā, vai ierīce ir Swivel vai Basic režīmā.

LG WING inženieri ņēmuši vērā papildu kustīgās detaļas, lai uzlabotu telefona izturību un uzticamību. Uzņemot selfiju, akselerometrs atpazīts, ja telefons tiek nomests un uzreiz ievelk iznirstošo kameru, lai novērstu jebkādus bojājumus. Vēl viens kvalitatīvas inženierijas piemērs ir eņģes modulis ar Hydraulic Damper, kas samazina uz mehānismu radīto slodzi, kad tiek rotēts galvenais ekrāns. LG WING eņģes mehānisms pierādījis sevi kā uzticams pat pēc 200 000 grozīšanas reižu.

Lai apmierinātu klientu vēlmes par 5G pakalpojumu izmantošanu, inženieri aprīkojuši LG WING ar Qualcomm® Snapdragon™ 765G 5G mobilo platformu ar Snapdragon X52 5G Modem-RF sistēmu. Tā ir Qualcomm pirmā mobilā platforma, kas integrējusi procesoru un 5G Modem-RF sistēmu.

Sagatavots izmantojot LG preses materiālus


Source: Zparks