Honor 50 metrus virs zemes iepazīstina ar Honor 7 Lite un Honor 8

10. augustā kompānijas Huawei meitas uzņēmums Honor iepazīstināja ar kompānijas jaunākajiem viedtālruņiem – Honor 7 Lite un Honor 8. Pasākums notika 50 metrus virs zemes “Dinner in the Sky” restorānā.

Honor sauklis ir #forthebrave, jeb “drosmīgajiem”. Kompānija dibināta 2014.gadā un tikai divu gadu laikā sasniegusi ievērojamus rezultātus visā pasaulē – 2016.gada pirmajā pusgadā pārdoti 150 miljoni ierīču.

“Dinner in the sky” kā Honor iepazīstināšanas pasākums netika izvēlēts nejauši. Honor tic sevis pārvarēšanai un jaunu apvāršņu atklāšanai. Pusdienojot 50 metrus virs Rīgas, iespējams baudīt ne tikai lielisku ēdienu, bet arī elpu aizraujošus skatus un emocijas, ko dāvā atrašanās lielā augstumā.

Honor 7 Lite

Honor 7 Lite viedtālrunī iebūvēts ietilpīgs 3000 mAh akumulators,  kas, kā apgalvo ražotājs, bez uzlādes ļauj piecas stundas pārlūkot tīmekli, 48 stundas klausīties mūziku vai 200 stundas pavadīt gaidīšanas režīmā. Viedtālrunis aprīkots ar 13 megapikseļu kameru un 16.7 miljonu krāsu Full HD ekrānu.

Otrās paaudzes FPC rim-free pieskāriena pirkstu nospieduma lasītājs piedāvā labāku darbību, precizitāti un atbloķēšanu vien pussekundes laikā. Turklāt pirkstu nospiedumu lasītājs ir adaptīvs – jo vairāk lieto pirkstu nospieduma lasītāju, jo vairāk tālruņa programmatūra “iemācās”, lai uzlabotu lasītāja darbību daļēja pirksta nospieduma lietojuma gadījumā vai slapju pirkstu lietošanas gadījumā. Izmantojot pirkstu nospiedumu lasītāju iespējams atbildēt uz telefona zvaniem, atvērt aplikācijas, uzņemt attēlus un pašbildes, kā arī kontrolēt paziņojumu joslu.

Honor 7 Lite ir 5.2 collu ekrāns, 2GB operatīvās un 16GB iekšējās atmiņas, ko darbina Android 6.0 Marshmallow ar EMUI 4.1 operētājsistēma.

Honor 8 – duāla kamera stikla korpusā

Honor 8 aprīkots ar 4GB operatīvās un 32GB iekšējās atmiņas. Tas atbalsta Micro SD kartes, tādējādi palielinot atmiņu par līdz pat 128GB. Tālrunim ir 5.2 collu Full HD ekrāns un 3000 mAh akumulators.

Tālruņa galvenā atšķirība no citiem flagmaņiem ir tā duālā 12 megapikseļu aizmugures kamera un stikla korpuss.

Honor 8 duālā kamera “noķer” vairāk gaismas, palielinot foto kvalitāti, izceļot krāsas un padarot izteiktākas fotogrāfijās redzamās detaļas. Kamerās pieejamas plašs diafragmas diapazons no f0.95 līdz f16 un foto uzņemšanas laikā vai jau gatavai bildei iespējams mainīt fokusu. Tālruņa melnbaltā kamera rūpējas par izteiktām detaļām, kamēr RGB kamera – par krāsām. Honor 8 esošais foto algoritms parūpējas, lai gala rezultātā būtu redzams labākais, ko sniedz divu kameru sistēma. Tālrunī pieejams arī manuālās fotogrāfēšanas režīms, ļaujot lietotājam pašam regulēt iestatījumus.

Viedtālrunī izmantota arī 3D pirkstu nospieduma lasīšanas tehnoloģija, kas ļauj viedtālruni atbloķēt pussekundes laikā. Pirkstu nospieduma lasīšana notiek četros līmeņos, samazinot iespējamību, ka īpašnieks neatbloķē tālruni ar pirmo reizi līdz 1% gadījumu. Tālruni iespējams atbloķēt pat tad, ja sensoram pieliktais pirksts ir slapjš.