airBaltic vietnē OpenSea veiksmīgi izdod devītos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vietnē OpenSea izdevusi jau devītos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT (non-fungible token) par fiksētu cenu 0,01 Ether. Kopumā desmit jaunas, unikālas kolekcionējamas airBaltic Pilsētu kolekcijas kopijas iespējams iegādāties šeit: https://opensea.io/airBaltic.

Devītais airBaltic izdevums ir digitāls mākslas darbs, kurā attēlota viena no Latvijas mīlētākajām pilsētām – Valmiera ir viena no vecākajām pilsētām Latvijā, kas asociējas ar kultūras dzīvi, skaistu dabu, talantīgo olimpisko čempionu Māri Štrombergu un Svētā Sīmaņa baznīcu – vienu no nozīmīgākajiem Latvijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. 2018. gadā, godinot Latvijas simtgadi, airBaltic aicināja ikvienu balsot par savām iemīļotākajām Latvijas pilsētām, kuru vārdos tika nodēvētas lidsabiedrības Airbus A220-300 lidmašīnas. Lai iegūtu plašāku informāciju par airBaltic NFT Pilsētas kolekcijas devīto izdevumu, Valmiera, lūdzam apmeklēt airBaltic blogu: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-nft-pilsetas-kolekcija-devitais-izdevums-valmiera/.

airBaltic NFT

airBaltic NFT

airBaltic 14. aprīlī kļuva par pasaulē pirmo lidsabiedrību, kas izdevusi neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT (non-fungible token). Lidsabiedrība izdevusi ierobežota daudzuma NFT, kuros attēlota Airbus A220-300 lidmašīna ar tās reģistrācijas numuru, kā arī mākslas darbs ar vienu no Latvijas iemīļotākajām pilsētām – Kuldīgu. Kopš tā laika airBaltic izdevusi vēl astoņus digitālus mākslas darbus, godinot iemīļotās Latvijas pilsētas – Cēsis, Alūksni, Liepāju, Bausku, Siguldu, Jelgavu, Ogri un tagad Valmieru. No pirmā vēsturiskā izdevuma joprojām iespējams iegādāties 52 NFT, bet NFT no nākamajiem izdevumiem ir izpārdoti.

airBaltic pasaulē ir pazīstama kā inovatīva lidsabiedrība. 2014. gadā airBaltic kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas maksājumiem par biļešu iegādi pieņēma Bitcoin. Tagad sadarbībā ar pakalpojumu sniedzēju BitPay airBaltic pieņem arī citas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin Cash, Ether un Dogecoin, biļešu iegādēm, kas veiktas lidsabiedrības mājaslapā.

Sagatavots izmantojot airBaltic preses materiālus.


Source: Zparks