airBaltic saņem CAPA gada reģionālās lidsabiedrības apbalvojumu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic saņēmusi CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība. CAPA Aviācijas izcilības balva kopš 2002. gada tiek pasniegta ik gadu, pulcējot profesionāļus no visas pasaules.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Ir liels gods, ka CAPA atzinusi airBaltic par gada reģionālo lidsabiedrību. Šis mums ir aizraujošs gads – airBaltic flote tiek modernizēta, maršrutu karte ir papildināta ar 13 jauniem galamērķiem, kā arī mūsu komanda palielinās un arvien vairāk pasažieru izvēlas ceļot ar mums. Labie rezultāti un šis apbalvojums ir rezultāts darbam, ko mūsu komanda veic katru dienu.”

No kreisās puses:
CAPA Aviācijas centra vadītājs Peters Harbisons (Peter Harbison)
Latvijas lidsabiedrības airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss)

CAPA gada reģionālās lidsabiedrības apbalvojums tiek piešķirts reģionālai lidsabiedrībai, kas visvairāk izcēlusies stratēģijas ziņā, nostiprinājusi sevi kā līderi un demonstrējusi inovācijas reģionālās aviācijas nozarē. Šai balvai netiek izraudzīti tikai reģionālo lidojumu operatori. Tā ir paredzēta, lai sniegtu atzinību mazākām lidsabiedrībām – ar mazāk nekā desmit miljonu pārvadāto pasažieru gadā un kas neveic vai veic vien ierobežotu skaitu garo distanču maršrutu reisus.

2016. gadā airBaltic pabeidza vairākus gadus ilgušu restrukturizāciju, pirmo reizi pēdējo piecu gadu laikā palielināja pārvadāto pasažieru skaitu, nodrošināja kapitāla palielināšanu un privātā investora piesaisti, kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas sāka lidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnām, un uzrādīja pozitīvus operatīvos rezultātus (EBIT). Tā ir lielākā Baltijas reģionā strādājošā lidsabiedrība, kura veic lidojumus ne tikai no galvenās bāzes Rīgā, bet arī no Viļņas un Tallinas.

CAPA Aviācijas izcilības balva tiek uzskatīta par nozīmīgāko apbalvojumu stratēģiskajai izcilībai aviācijas nozarē. Kandidējošās organizācijas no visas pasaules iesniedz pamatojumu balvas saņemšanai, kas ietver informāciju par uzņēmumu un paveikto pēdējā gada laikā. Sākotnēji apbalvojumi tika pasniegti tikai Tuvajos Austrumos, Āzijas un Klusā okeāna reģionā, bet kopš 2012. gada CAPA ietver visus reģionus.


Source: Zparks