Volkswagen sniedz ieskatu par jauno Arteon pirms pasaules pirmizrādes 24. jūnijā

Volkswagen piedāvā pirmo ieskatu par jauno Arteon pirms pasaules pirmizrādes, kas notiks tiešsaistē 24. jūnijā. Jaunais Arteon būs pieejams divos virsbūves tipos – līdzās klasiskajam Gran Turismo būs pieejama arī pilnīgi jauna versija – Shooting Brake.

Volkswagen grupas dizaina un Volkswagen zīmola dizaina nodaļas vadītājs Klauss Bišofs (Klaus Bischoff) uzsver: Radot Arteon Shooting Brake, mēs esam izveidojuši jaunu līdzsvaru starp ātrumu, jaudu un telpu.”

Jaunā Arteon nonākšana tirgū demonstrēs būtisku modeļa līnijas pilnveidi. Arteon salonā būs radīta pilnīgi jauna digitālo instrumentu paneļa vide, kurā viens no jauninājumiem būs Modular Infotainment Matrix (MIB3) informācijas un izklaides sistēmas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo savienojamību.

Papildus tam no tehnoloģiskā viedokļa arī piedziņas diapazons ir mainīts. Visiem Arteon modeļos piedāvātajiem dzinējiem būs augsta efektivitāte, zems izmešu līmenis un jaudīgs griezes moments. Šī maksimālā efektivitāte panākta ar inovatīvām, uz nākotni orientētām dzinēju un izmešu tehnoloģijām. Turklāt šajā avangarda modeļa sērijā būs pieejami arī jaunākās paaudzes inteliģentie asistenti.

Pasaules pirmizrāde un detalizēta informācija par Arteon un Arteon Shooting Brake sekos jūnijā. Plānots, ka Latvijā jaunā Arteon iepriekšpārdošana tiks uzsākta šovasar, bet pirmās automašīnas klienti saņems jau rudenī.

First preview towards the new Arteon Shooting Brake (left) and t


Source: Zparks