Visi 4. maija pasākumi vienotā digitālā platformā

Pērn izveidotā pasākumu platforma Kurp.es, sadarbojoties ar “Latvijai 100”, ir kļuvusi par oficiālo digitālo karti Baltā galdauta svētkiem visā Latvijā. Šobrīd ir apkopoti jau vairāk nekā 200 svētku notikumu par godu Latvijas neatkarības atjaunošanai!

Kurp.es pasākumu kalendārā ir atrodama informācija gan par pašiem mazākajiem, gan grandiozākajiem 4. maija pasākumiem Rīgā un novados. Nu jau ir reģistrēti vairāk nekā 160 Baltā galdauta svētku, 70 koncertu, kā arī vairākas īpašas izstādes, izrādes, diskusijas un pat viktorīnas. Kopējā pasākumu klāstā jāizceļ visā Latvijā notiekošie Brīvības svētki, kur katra Brīvības iela atklās savu stāstu. Tāpat, šis gads nenoliedzami ir lutinājis ar daudzām pašmāju filmām, kuras būs iespējams noskatīties gan “Latvijas filmu maratonā” Rīgā, gan arī citās pilsētās – programmā “Simtgades filmas”. Šos un visus pārējos svētku pasākumus var ērti apskatīt šeit!

Izmantojot pasākumu platformu, ikviens svinēt gribētājs var izvēlēties, kā pavadīt svētkus, un izzināt Baltā galdauta svētku tradīciju. Savukārt, jebkuram svētku organizatoram ir iespēja pašam ievietot informāciju par savu pasākumu un sasniegt vēl vairāk svinētāju visā Latvijā.
Vairāk par Baltā galdauta svētkiem var uzzināt lv100.lv, un visus pasākumus apskatīt platformā Kurp.es!


Source: Zparks