Samsung iepazīstina ar jaunām PRO Ultimate microSD atmiņas kartēm

Samsung izziņo UHS-I atmiņas karšu modeli PRO Ultimate, kas pieejams divos izmēros – microSD un SD. Jaunā ierīču sērija aprīkota ar ietilpību līdz 512 GB un izcilu failu lasīšanas ātrumu līdz 200 MB/s. Uzlabotais kontrolieris nodrošina uzticamu sniegumu un ierīces energoefektivitāti visā tās darbības laikā.

Profesionāliem satura veidotājiem, kuri ikdienā iemūžina augstas izšķirtspējas materiālus ar bezpilota lidaparātiem, videokamerām vai spoguļkamerām, darbā īpaši nozīmīgas ir ne tikai tās ierīces, ar kurām saturs tiek uzņemts, bet arī tās, ar kurām tas tiek apstrādāts. Jaunā Samsung PRO Ultimate sērija ir veidota domājot tieši par lietotājiem svarīgākajiem funkciju aspektiem, piemēram, vai failus varēs uzglabāt vajadzīgajā apjomā un kvalitāte, vai darbs ar tiem būs ātrs un ērts, kāda ir uzglabāto datu drošība.

Šajā ierīču klasē labākais lasīšanas un rakstīšanas ātrums ar UHS-I saskarni

PRO Ultimate lasīšanas ātrums ir līdz 200 MB/s, kas ir maksimālais ātrums, ko var sasniegt, izmantojot UHS-I saskarni, taču rakstīšanas ātrums – 130 MB/s. Šie augstās veiktspējas rādītāji, neatkarīgi no ietilpības, ļauj bez problēmām pārsūtīt tādus ietilpīgus failus kā 4K īpaši augstas izšķirtspējas (UHD) un Full HD (FHD) video ar Video Speed Class 30 (V30) atbalstu.

 

Lai sniegtu iespēju pārvaldīt lielu satura apjomu un veikt ātru pārsūtīšanu uz citām ierīcēm, PRO Ultimate microSD kartei ir atzīta A2 veiktspējas klase, kas nodrošina augstu veiktspēju failu lasīšanas un rakstīšanas darbībām, kā arī daudzuzdevumu veikšanas iespējām.

Vēl augstāka datu glabāšanas uzticamība un izturība

Samsung PRO Ultimate nodrošina profesionāliem fotogrāfiem un satura veidotājiem uzticamu veiktspēju, pateicoties kontroliera uzlabotajām kļūdu labojoša koda (ECC) iespējām un daudzpusīgām aizsardzības funkcijām, kas sniedz drošu datu glabāšanu ilgtermiņā. Ar ECC izdevies uzlabot arī zema blīvuma paritātes pārbaudes kodu (LDPC) no 1KB uz 2 KB, parūpējoties par nemainīgi labu sniegumu vēl lielākam darbības ciklu skaitam.

PRO Ultimate ir piemērots lietošanai dažādos apstākļos. Ierīcei ir ūdens aizsardzība, atrodoties divu metru dziļumā līdz pat 72 stundām, aizsardzība pret kritieniem no līdz pat piecu metru augstuma, kā arī aizsardzībai pret rentgena un magnētisko starojumu. Karte var darboties arī ekstremālās temperatūrās no -25°C līdz 85°C. Turklāt PRO Ultimate SD ir aizsardzība pret triecieniem līdz 1500 g. Testos atmiņas kartes ir pārbaudītas lietošanai līdz pat 10 000 nolasīšanas reižu.

Maksimāla energoefektivitāte ar 28 nm kontrolieri

Jaunais 28 nanometru (nm) kontrolieris nodrošina par 37 % labāku energoefektivitāti, salīdzinot ar Samsung iepriekšējām produktu līnijām, kurās izmantots 55 nm kontrolieris. Tas sniedz lietotājam iespēju lietot atmiņas karti ilgāku laiku bez uzlādes, ļaujot maksimāli izmantot akumulatora darbības laiku.

Vairāku ierīču savienojamība

PRO Ultimate SD karte ir saderīga ar DSLR un bezspoguļu kamerām, videokamerām, personālajiem datoriem un klēpjdatoriem, maksimāli palielinot iespēju veidot, rediģēt un pārsūtīt augstas veiktspējas multivides failus starp dažādām ierīcēm.

PRO Ultimate microSD karte nodrošina plašu saderību ar Android viedtālruņiem, planšetdatoriem, rokas videospēļu konsolēm, videokamerām, bezpilota lidaparātiem, personālajiem datoriem un citām ierīcēm. Tā ir ideāla izvēle profesionāļiem, kas meklē uzticamu un daudzpusīgu atmiņas karti, dažādām ierīcēm.

Pieejamība

PRO Ultimate microSD karte ir pieejama trīs dažādās atmiņas ietilpības versijās – 128 GB, 256 GB un 512 GB. PRO Ultimate SD karte tiek piedāvāta četrās atmiņas ietilpības versijās – 64 GB, 128 GB, 256 GB un 512 GB. PRO Ultimate microSD jau šobrīd pieejama Samsung un partneru tirdzniecības vietās, taču SD modelis visā pasaulē būs pieejams no šī gada oktobra. Lietotājiem ir iespēja arī abas kartes visās ietilpības versijās iegādāties kopā ar karšu lasītāju.

Sagatavots izmantojot Samsung preses materiālus.


Source: Zparks