Samsung Galaxy A sērija – pieejama cena, inovatīvas funkcijas un ūdens noturīgs korpuss

Samsung izlaiž jaunus Galaxy A sērijas viedtālruņus – Galaxy A52, A52 5G un A72 -, kas aprīkoti ar līdz šim labāko kameru, kāda bijusi Samsung A sērijas viedtālruņiem. Telefona uzlabotais ekrāns nekavējoties reaģē uz pieskārienu, īpaši ietilpīgs akumulators nepievils pat pēc divu dienu aktīvas telefona lietošanas, kā arī ūdens noturīgais korpuss sniegs papildu drošību.

Samsung izlaiž jaunus Galaxy A sērijas viedtālruņus – Galaxy A52, A52 5G un A72 -, kas aprīkoti ar līdz šim labāko kameru, kāda bijusi Samsung A sērijas viedtālruņiem. Telefona uzlabotais ekrāns nekavējoties reaģē uz pieskārienu, īpaši ietilpīgs akumulators nepievils pat pēc divu dienu aktīvas telefona lietošanas, kā arī ūdens noturīgais korpuss sniegs papildu drošību.

“Strādājot pie jaunās Galaxy A sērijas, galvenais Samsung mērķis bija radīt telefonu par pieejamu cenu, tajā pašā laikā papildinot to ar inovatīvām, lietotājam aktuālām telefona funkcijām,” stāsta Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā. “Galaxy A52, A52 5G un A72 sērijas viedtālruņi ir aprīkoti ar visu nepieciešamo lielisku foto un video mirkļu iemūžināšanai, savukārt 120Hz atsvaidzes ātrumu īpaši novērtēs mobilo spēļu fani. Tas viss un vēl vairāk pieejams lietotājam par demokrātisku cenu.”

Daudzpusīga kamera un funkcijas sociālo tīklu saturam

Daudzpusīga kamera – 64 megapikseļu augstas izšķirtspējas kamera spēj uzņemt dabiskus, kristālskaidrus attēlus un video, savukārt, ar 4K Video Snap funkciju mīļākos 4K video kadrus var eksportēt uz 8K kvalitātes attēliem. Nav jāuztraucas arī par attēlu uzņemšanas kvalitāti, jo Scene Optimizer ar mākslīgā intelekta palīdzību spēj apstrādāt līdz pat 30 dažāda veida attēlus un automātiski pielāgot tiem atbilstošākos iestatījumus.

Uzticama kamera gan dienā, gan naktī OIS stabilizators garantē precīzus un skaidrus kadrus esot kustībā, piemēram, filmējot TikTok video vai veicot trikus ar BMX. Nakts režīmā kamera vienlaicīgi uzņem attēlu 12 dažādos ekspozīcijas līmeņos, pēc tam kārto tos vienu virs otra, sniedzot daudz gaišāku un skaidrāku attēla gala rezultātu.

Piešķir fotogrāfijām odziņu ar AR Emoji un My Filter funkcijām, kas ir kā radītas unikāliem un stilīgiem kadriem. Turklāt, Fun Mode Snapchat (AR Lenses) paplašinātās realitātes filtri ir uzreiz pieejami arī oriģinālajā telefona kamerā, lai varētu ātri izveidot interesantu saturu sociālajiem tīkliem.

Galaxy A series

Galaxy A series

Pārdomāts un izsmalcināts dizains, kas atbilst praktiskam lietotājam

Vēl spilgtāks un vienmērīgāks ekrāns – Ar AMOLED displeju un 800 nitu ekrāna apgaismojumu telefona attēls un detaļas būs redzamas pat visspožākajos saules staros. Papildus tam, Galaxy A52 5G 120Hz un Galaxy A52 un A72 90Hz atsvaidzes ātrums nekavējoties reaģē uz pieskārienu un sniedz skaidru attēlu, lietojot sociālo mediju platformas vai skatoties video.

Saudzīgs aizsargs acu veselībai – lai mazinātu zilās gaismas ietekmi, telefona ekrāns ar “Eye Care” sertifikātu, automātiski pielāgo spilgtumu un krāsu temperatūru, balstoties uz viedtālruņa lietošanas paradumiem, savukārt “Eye Comfort Shield” mazina acu nogurumu pēc ilgas telefona lietošanas.

Savienojamība ērtam darba procesam un brīvajam laikam

Turi roku uz pulsa – visas Galaxy ierīces iespējams pārvaldīt no viedtālruņa. Viedpulksteņi, planšetdatori, portatīvie datori un televizori – to visu savieno SmartThings lietotne, savukārt SmartThings Find funkcija parāda, kur atrodas ar viedtālruni savienotās ierīces. Viedais aksesuārs Galaxy SmartTag, pievienots pie mājas atslēgām, velosipēda vai mājdzīvnieka kakla siksniņas, ar Bluetooth radīto signālu spēj noteikt atrašanās vietu, ja gadās ko pazaudēt.

Klausies kopā, klausies vēl kvalitatīvāk – video treniņš, podkāsta epizode vai jaunākais mūzikas albums – tagad visu ir iespējams klausīties vienlaikus. Music Share funkcija sinhronizē un atskaņo identisku saturu uz vairākām ierīcēm pat nepievienojot tumbiņas. Papildus tam, ar Buds Together funkciju var savienot ne tikai viedtālruņus, bet arī austiņas.

Savieno un dalies ar Quick Share funkciju, kas ļauj ātri un vienkārši dalīties ar fotogrāfijām un video bez jebkādiem ierobežojumiem.

Galaxy A series

Galaxy A series

Funkcijas bezrūpīgai dzīvei

Ūdens un putekļu noturība – Galaxy A sērijas telefoniem ir IP67 reitingam atbilstošs ūdens noturīgs korpuss un aizsardzība pret putekļiem, lai telefonu varētu izmantot bez jebkādām rūpēm. Papildus jau esošajiem viedtālruņa rīkiem, iespējams pievienot Samsung Care+, lai iegūtu atbalstu un garantiju pret jebkādiem telefona bojājumiem, zādzību vai pat gadījumā, ja ierīce ir nozaudēta. Galaxy A52 4,500mhm un A72 5,000mAh akumulatora ietilpība garantē telefona nepārtrauktu izmantošanu pat līdz divām dienām, bez papildu uzlādes.

Augstākās klases rīki – papildinot A sērijas telefonu ar SD karti, var iegūt pat 1TB ārējās atmiņas ietilpību. Augstākā līmeņa skaņas sistēmas iekārta un Dolby Atmos ļauj izbaudīt pārsteidzošu skaņas kvalitāti un efektus, spēlējot video spēles vai skatoties filmas. One UI 3.1 nodrošina pārskatāmu ierīces izmantošanu, izceļot svarīgāko informāciju, samazinot potenciālos traucēkļus un uzlabojot ātro veiktspēju.

Ilgtspējīgi risinājumi – Samsung regulāri ievieš un uzlabo dažādus dabai draudzīgus risinājumus. Galaxy A52, A52 5G un A72 iepakojums ir veidots no celulozes papīra, lai samazinātu ražošanas procesā izmantotos resursus.

Operētājsistēmas atjauninājumi – Samsung nemainīgi nodrošina Galaxy lietotājiem aktuālāko viedtālruņa operētājsistēmu. Galaxy A52, A52 5G un A72 ir radīts tā, lai programmatūras atjauninājumi būtu pieejami līdz pat trīs paaudzēm un drošības sistēmas atjauninājumi vismaz četru gadu garumā.

Pieejamība

Jaunie Galaxy A sērijas viedtālruņi būs pieejami modeļi ar 128GB atmiņu lieliski violetā, lieliski zilā, lieliski melnā un lieliski baltā krāsā. Vairāk par Samsung Galaxy A52, A52 5G un A72 iespējams uzzināt www.samsung.lv, kā arī pie mobilo sakaru operatoriem.

Sagatavots izmantojot Samsung preses materiālus


Source: Zparks