LATA aicina uz konferenci “Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām”

2018. gada 1. februārī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā, notiks vienpadsmitā ikgadējā Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas konference – “Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām”.

Konferences tēma aptvers skatījumu uz informācijas tehnoloģiju attīstības tendencēm no atvērto tehnoloģiju aspekta. Konferences laikā plānotas prezentācijas, kas atspoguļo no tehnoloģiju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību puses pieredzi, kā atvērtās tehnoloģijas ietekmē drošību, attiecas uz datu apstrādi un mākoņpakalpojumiem, tiek izmantotas lietu internetā un viedos risinājumos.

Pasākuma mērķa grupa ir valsts un pašvaldību iestāžu IT jomas lēmumu pieņēmēji, IT profesionāļi un interesenti, dažādu jomu uzņēmumu un nozaru asociāciju pārstāvji un atvērto tehnoloģiju entuziasti.

Konferences laikā notiks LATA balvu pasniegšana par ieguldījumu atvērtu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā. Apbalvojums tiks pasniegts trīs kategorijās: atvērtākā iestāde, izcilākais risinājums biznesā, fiziskas personas būtiskākais ieguldījums atvērto tehnoloģiju popularizēšanā.

Dalība konferencē ir bez maksas! Iepriekšēja reģistrācija obligāta!


Source: Zparks