IFA 2018 Sony iepazīstina ar jaunajiem produktiem

IFA patērētāju elektronikas izstādē Berlīnē, Vācijā, Sony Corporation ir prezentē vairākus jaunākos produktus ar vismodernākajām tehnoloģijām.

Sony preses konferencē, Sony Corporation prezidents un izpilddirektors Keničiro Jošida (Kenichiro Yoshida) uzsvēra, ka Sony veicinās gan satura radītāju, gan lietotāju iesaistīšanos, ņemot vērā uzņēmuma izvēlēto virzienu “tuvināties cilvēkiem”. “Viņš piebilda: “Mūsu elektronikas produktiem ir būtiska loma satura radītāju, kas rada pārsteidzošu audiālu un vizuālu saturu, pietuvināšanā lietotājiem, kuri to izbauda.”  Pēc tam viņš uzsvēra, ka “bez “realitātes” iemūžināšanas ar augstas uzticamības audiālām un augstas izšķirtspējas video tehnoloģijām, ejot vēl tālāk, uzskatu, ka Sony vienlīdz svarīgi ir arī piešķirt vērtību “ reālā laikā”. Reālais laiks raksturo “šā brīža” vai “dzīvās” pārraides jēdzienu.” Pēc tam Ičiro Takagi (Ichiro Takagi), vecākais izpilddirektora vietnieks, kas atbild par mājas izklaides un skaņu tehnoloģijām (” Home Entertainment & Sound Business “), paziņoja, ka “ar iespējami vislabāko bildi un skaņu mēs vēlamies pilnībā parādīt autora ieceri un nodrošināt visprecīzāko audiovizuālo pieredzi lietotājiem”. Pēc tam viņš iepazīstināja ar Sony jaunākajiem TV un audio produktiem. Visbeidzot runāja Mitsuja Kišida (Mitsuya Kishida), Sony Mobile Communications Inc. prezidents, kurš atklāja jauno Xperia ™ viedtālruni. Viņš arī paziņoja, ka “Sony Mobile atrodas Sony 5G iniciatīvu priekšplānā ar mobilo tīklu tehnoloģijām, kas vēl vairāk satuvina lietotājus un satura veidotājus, nodrošinot satura pārraidīšanu tieši tā, kā to iecerējuši autori.”

Galvenie produkti, kas demonstrēti izstādē

Mājas izklaides un skaņas ierīces

Sony iepazīstināja ar WH-1000XM3, kas ir jaunākais pienesums 1000X trokšņus slāpējošo bezvada austiņu līnijā. Šis jaunais modelis ir aprīkots ar ievērojamiem uzlabojumiem nozarē vadošajā trokšņus slāpēšanas tehnoloģijā (Noise Cancellation technology) ar svaigi izstrādāto HD trokšņu slāpēšanas procesoru QN1, lai nodrošinātu aptuveni četras reizes lieliskāku skanējumu.  Jaunizveidotais komponents var ne tikai novērst lidmašīnu zema līmeņa trokšņu dzirdamību, bet arī vēl vairāk izolēt vidēja un augsta līmeņa trokšņus, piemēram, ielu troksni un cilvēku balsis. Augstas kvalitātes iekšējo austiņu pastiprinātāja iekļaušana HD trokšņu slāpēšanas procesorā QN1 ir ļāvusi iegūt apbrīnojami augstas kvalitātes skaņu. Lietotāji var ērti iegremdēties savā mūzikā jebkurā laikā un vietā. Vēl bezvadu austiņu kategorijā Sony demonstrēja modeli WF-SP900 – tās ir īstenas bezvadu austiņas sportošanai. Ūdens izturīgās un putekļu drošās WF-SP900 austiņas ar iekšēju atmiņu, kas dod iespēju lietotājam atskaņot mūziku no sava viedtālruņa ar Bluetooth® savienojumu vai vispār bez pieslēguma kādai ierīcei, kaut vai peldot okeānā.

Sony Signature līnija ir Sony izsmalcinātāko moderno tehnoloģiju kulminācijas paraugs izcilas skaņas nodrošināšanai. Tās audiālo produktu klāsts iedzīvina mūziku tieši tā, kā mākslinieks iecerējis. Šajā kategorijā Sony pievieno digitālo mūzikas atskaņotāju DMP-Z1 un stereo skaņas austiņas IER-Z1R. Atskaņotājs DMP-Z1 izmanto augstas izejas analogo pastiprinātāju un unikālu neatkarīgu jaudas sistēmu, kas nodrošina maksimālas kvalitātes skaņu. IER-Z1R ir uzlaboti frekvences rādītāji līdz 100 kHz atskaņošanai, lai iegūtu vēl nepieredzētu bagātīgas skaņas līmeni.

Sony arī ieviesīs ausīs liekamās (in-ear) skatuves monitora austiņas IER-M9 un IER-M7, kas šajā rudenī vispirms parādīsies ASV un Āzijas valstīs*, un tās nodrošinās tādu skaņas kvalitāti, skaņas izolāciju un stabilitāti lietojot, kāda māksliniekiem nepieciešama uzstājoties.

TV kategorijā Sony paziņoja par BRAVIA® MASTER līnijas ienākšanu Eiropā, sākot no šā gada septembra, un ar šo televizoru mērķis ir pārraidīt saturu pilnībā atbilstoši radītāju oriģinālajai iecerei un vīzijai. AF9 sērijas 4K OLED televizori un ZF9 sērijas 4K LCD televizori ir aprīkoti ar attēlu procesoru X1 ™ Ultimate ar aptuveni divreiz vairāk reāllaika apstrādes spējām salīdzinājumā ar pašreizējiem dārgajiem modeļiem. Līdz ar to būs iespējams ieraudzīt labāko, ko spēj piedāvāt OLED un LCD displeji.

AF9 sērijas televizori ir aprīkoti ar pikseļu kontrasta pastiprinātāju (Pixel Contrast Booster), kas ticami reproducē attēlus ar dziļi melniem toņiem un izteiktu spilgtumu. Unikālā un uzlabotā akustiskās virsmas tehnoloģija Audio+ sniedz jauna veida iegrimšanu skaņu pasaulē ar pievienotu aktuatoru ekrāna vidū, kā arī ar TV centra skaļruņu režīmu*5, kas pārraida skaņu tieši no ekrāna vidus.

Demonstrēšanas laikā varēs iepazīties ar trokšņus slāpējošām bezvadu austiņām WH-1000XM3, BRAVIA*6 ar iebūvētu mikrofonu, kas nodrošina brīvroku meklēšanu ar balsi, EXTRA BASS ™ sērijas viedo skaļruni SRS-XB501G ar iebūvēto Google Assistant, skaņas joslu HT- ZF9 ar Amazon Alexa pārvaldības savietojamību*7 un vēl citām ierīcēm.  Arvien ērtākās un daudzveidīgākās Sony ierīces ar balss palīgiem tiks izrādītas daudzos dažādos iekštelpu un āra apstākļos.

Xperia viedtālruņi

Sony Mobile Communications atklāja jauno viedtālruni flagmaņu sērijā Xperia XZ3 ar izliekto 3D stikla dizainu, kas nemanāmi saplūst ar OLED displeju.

Xperia XZ3 ir aprīkots ar HDR saderīgu 6.0 collu OLED displeju, ko raksturo HD+ (2880×1440) 18:9 ekrāna malu attiecība. Pateicoties godalgotajām BRAVIA OLED TV tehnoloģijām, lietotāji var baudīt iespaidīgi skaistus attēlus. Turklāt progresīvā X-Reality ™ tehnoloģija mobilajām ierīcēm konvertēs SDR saturu līdz pat HDR kvalitātei, lai pat tad, kad lietotāji straumēs tiešsaistes video, viņi varētu baudīt kvalitatīvu pārraidi, un, apvienojumā ar vēl jaudīgāku priekšējo stereo skaļruni un dinamisko vibrācijas sistēmu, tas nodrošinās nepārspējamu izklaides pieredzi.

Xperia XZ3 ir aprīkots ar jaunu viedo lietotāja interfeisu (UI), jūtīgām sānu malām, izmantojot mākslīgo intelektu (AI) ērtai vienrocīgai ekrāna navigācijai uz lielā ekrāna bez jebkāda stresa. Vienkārši divreiz uzklikšķinot jebkurā vietā displeja sānos, parādās lietotņu sākumlapa, gudri paredzot lietotnes un ātros iestatījumus, kurus lietotāji tālāk vēlētos izmantot, un šīs paredzēšanas pamatā ir viņu dzīvesveids, kā arī diennakts laiks, atrašanās vieta un lietošanas biežums, un tās ir izvietotas viegli pieejamā kārtībā.  Līdz ar to lietotājs var atvērt lietotni vai uzņemt fotoattēlu no ērtas pozīcijas, un nav vajadzības kustināt roku.

Galvenajā kamerā ir Sony uzlabotā Motion Eye ™ kameras sistēma ar efektīviem 19,2 megapikseļiem.  Xperia XZ3 ir aprīkots arī ar jauno “viedo palaišanu” ar AI, kas nekavējoties sagatavo kameru, kolīdz lietotājs paceļ viedtālruni ainavas režīmā viengabala fotogrāfijas uzņemšanai.  Un jaunās kameras lietotāja interfeiss ir pārveidots tā, lai tas būtu intuitīvāks. Priekšējā kamera piedāvā efektīvu 13,2 MP izšķirtspēju un spilgtu jauno objektīvu F1.9 ar jaunu pašportreta režīmu ar ādas toņa pielāgošanu un fona bokē efektu.

Xperia XZ3 darbosies ar jaunāko Android ™ 9 Pie un būs aprīkots ar Qualcomm® Snapdragon ™ 845 Mobile platformu, izturību pret ūdeni un putekļiem, Qi bezvadu uzlādēšanas saderību un daudzām citām modernām funkcijām.

Digitālā attēlveidošana

DSC-HX99 un DSC-HX95 ir divi jaunākie modeļi Cyber-shot® sērijā, kas tiks piegādāti Eiropā no oktobra. Tiem abiem būs pasaulē mazākais ultra kompaktais korpuss un ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-720mm zūma objektīvs ar lielu palielinājumu. Šie modeļi piedāvā visu, sākot no platleņķa līdz super-telefoto iespējām vienā ierīcē, līdz ar tie būs perfekti portatīvie pavadoņi fotografēšanai bez stresa ceļojumos vai ikdienā. Papildus augstas izšķirtspējas 4K video ierakstīšanas iespējām jaunākā attēlu apstrādes sistēma nodrošina ātru nepārtrauktu fotogrāfiju sērijas uzņemšanu ar ātrumu 10 kadri sekundē un ļoti precīzu ātru gudro AF. Citas jaunas funkcijas: Eye AF tehnoloģija, RAW formāta izvade, skāriena fokusēšana / skāriena slēdzis, kā arī atbalsta atrašanās vietas informatīva saite, izmantojot Bluetooth.


Source: Zparks