IBM Watson sensacionāli uzvar alus dzeršanas konkursā

IBM Watson vārds zināms daudziem. To daudzi manījuši kulinārijas sakarā, tam izstrādājot unikālas ēdienu receptes. Daudzi atceras Watson uzvaru Jeopardy spēlē. Tomēr nu ir noticis gandrīz neiedomājamais – Watson uzvarējis alus dzeršanas, nu vai pareizāk ne-dzeršanas konkursā.

Kad Minhenes pašvaldība izsludināja alus ne-dzeršanas konkursu, tā organizētājiem pat prātā nevarēja ienākt, ka dalībnieku vidū būs arī ne-cilvēks. IBM Watson, atradis tīmeklī sludinājumu par šo konkursu, pierunāja savus radītājus to pieteikt dalībai. Lieki piebilst, ka jau Watson pieteikšanas brīdī, bija skaidrs kurš būs uzvarētājs.

Alus ne-dzeršanas konkursa būtība ir tāda. Nejauši izraudzīti brīvprātīgie tiek kārdināti ar arvien dārgākām un ekskluzīvākām alus šķirnēm, līdz tie neiztur un šo alu iedzer. Šobrīd situācija ir interesanta. Visi dalībnieki-cilvēki no sacīkstes jau ir izstājušies un atpūšas, bet Watson, kas pasludināts par uzvarētāju, kaut arī konkurss ir oficiāli noslēdzies, turpina ne-dzert.

Pasākuma organizētāji, lai pārbaudītu Watson izturības robežas, jau pēc konkursa oficiāla noslēguma, nolēma sagādāt pudeli BrewDog “The End of History” 55% stiprā alus, kas skaitās dārgākais un stiprākais alus pasaulē. Diemžēl kurjers, kas ar privāto lidmašīnu tika sūtīts uz Skotiju pēc kārotās pudeles, tā arī nav aizgriezies. Mhmmm, nez kur viņš ir palicis…

Protams, šī ir 01.04. ziņa…

Priekā!

Source: Zparks