Huawei prezentē jaunos P30 sērijas flagmaņus

26. martā, Parīzē Huawei prezentēja jaunākos P30 sērijas flagmaņus – P30 un P30 Pro. Huawei P30 sērija piedāvā līdz šim modernākos kameru viedtālruņus. Tie pateicoties SuperSpectrum sensoram, optiskajam SuperZoom objektīvam, jaunajai Time of Flight (TOF) kamerai un uzlabotajai OIS un AIS attēlu stabilizācijas tehnoloģijai, rada augstas kvalitātes attēlus.

“Jaunākie P30 sērijas flagmaņi iezīmē jaunas ēras sākumu, kas pilnībā izmainīs to, ko sagaidām no mobilās fotogrāfijas. P30 sērijas viedtālruņos iestrādātā Huawei SuperSpectrum Sensor un Huawei SuperZoom tehnoloģija paver pavisam jaunas iespējas mobilajā fotografēšanā un iezīmē jaunu tehnoloģiju, kas tiks izmantota nākamās paaudzes viedtālruņos,” stāsta Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors.

Austa attēlu kvalitāte

Huawei P30 sērijas viedtālruņi pilnībā mainīs mūsu līdzšinējos uzskatus par fotogrāfijām, kas uzņemtas ar telefonu. Sasniedzot rekordaugstus DxOMark kameras un attēlu kvalitātes standartus ar kopējo novērtējumu 112, Huawei P30 Pro ir aprīkots ar jauno četrkāršo Leica kameras sistēmu, kas sevī ietver 40MP aizmugurējo kameru ar SuperSpectrum sensoru, 20MP platleņķa kameru, 8MP telefoto kameru, Time-of-Flight (TOF) kameru un 32MP priekšējo kameru selfijiem.

1/1.7 collu SuperSpectrum sensors uztver gaismu pavisam jaunā līmenī. RYYB SuperSpectrum sensors no parastā RGBG Bayer filtra atšķiras ar to, ka tas aizstāj zaļos pikseļus ar dzeltenajiem pikseļiem. Tas ļauj uzlabot foto un video kvalitāti dažādu scenāriju un apgaismojuma apstākļos.

Pateicoties f/1.6 gaismasspējai apvienojumā ar RYYB sensoru un Huawei AIS + OIS, Huawei P30 Pro nodrošina gaišākus attēlus jebkurā apgaismojumā. Pat fotografējot naktī, kadri ir detalizēti, savukārt optiskais stabilizētājs nodrošina neizplūduša attēla iegūšanu.

Huawei SuperZoom objektīvs paver jaunu tālummaiņas fotografēšanas līmeni. Pateicoties periskopa dizainam, SuperZoom atbalsta augstas precizitātes 5-kārtīgu optisko, 10-kārtīgu hibrīdo un 50-kārtīgu digitālo palielinājumu. Telefoto kameras prizmas elements izliec gaismas avotu 90 grādu leņķī, lai palielinātu fokusa garumu, vienlaikus samazinot kameras augstumu un nebojājot ierīces dizainu.

Tāpat Huawei P30 Pro viedtālrunim ir unikāla Time-of-Flight kamera, kas uztver lauka informācijas dziļumu, lai nodrošinātu precīzu attēla segmentāciju. Šāda attāluma mērīšana ļauj simulēt vairāku līmeņu bokē efektus. Tikmēr Super Portrait režīms fiksē pat vissīkākās detaļas kā matus un sejas līnijas. Super Portrait režīmā kamera spēj nolasīt dziļuma informāciju un apvienot to ar īpašiem algoritmiem, palīdzot iegūt izcilus attēlus ar nefokusētu fonu un ļoti detalizētu objektu.

Mākslīgā intelekta (MI) atbalstītā HDR+ funkcija ļauj priekšējai un aizmugurējai kamerai apvienot vairākus ātri uzņemtus attēlus, lai optimizētu pārlieku eksponētas vai pārgaismotas bildes.

Augstas kvalitātes videoieraksti

P30 sērijas viedtālruņu kamerai ir bagātīgs video funkciju komplekts, kas spēj nodrošināt augstas kvalitātes videoierakstus. SuperSpectrum sensors nodrošina augstāku video kvalitāti sliktos apgaismojuma apstākļos. Huawei AIS un OIS atbalsta visu video iestatījumu stabilizāciju, savukārt SuperZoom objektīvs nodrošina tuvplānus. MI filmu redaktors sniedz lietotājam iespēju pievienot fona mūziku un īpašus efektus, pārvēršot Huawei P30 sērijas tālruņus par mobilo filmu studiju.

Huawei Dual-View režīms paver pavisam jaunu videoklipu uzņemšanas perspektīvu. P30 sērijas ierīces ļauj uzņemt vienu ainu no divām dažādām perspektīvām, izmantojot vairākas kameras vienlaicīgi.

Dabas iedvesmots dizains

Huawei P30 sērijas jauno flagmaņu dizains ir dabas iedvesmots, izmantojot aktuālākos materiālus tālruņa dizaina izstrādei. Huawei P30 ir izteiksmīgs 6.1 collu displejs, savukārt P30 Pro modelim tas ir 6.47 collas liels. Huawei P30 Pro būs pieejams klasiski melnā un divās jaunās krāsās – kristāla (Breathing Crystal) un rītausmas (Aurora).

Labākais no inovācijām

Huawei jaunie P30 sērijas viedtālruņi apvieno augstu veiktspēju un efektivitāti:

  • viedtālruņi ir aprīkoti ar Huawei līdz šim jaudīgāko procesoru Kirin 980 un duālo neironu procesoru, kas nodrošina ātrāku attēlu atpazīšanas sistēmu;
  • P30 sērijas viedtālruņi aprīkoti ar saskarni EMUI 9.1.Tā atjaunināta ar Extendable Read-Only File System (EROFS), kas nodrošina ievērojami ātrāku ierīces atmiņas krātuves lasīšanas laiku.
  • tālrunis aprīkots ar Huawei Share OneHop ātrākai datu pārraidei starp Huawei ierīcēm;
  • 40W SuperCharge tehnoloģija un 4200 mAh akumulators nodrošina tālruņa darbības laiku, kas ilgāks par vienu dienu;
  • P30 sērijas tālruņi aprīkoti ar grafēna tehnoloģijas dzesēšanas sistēmu SuperCool.

 

Līdz ar jaunajiem flagmaņiem, Huawei prezentēja arī Huawei Watch GT āra viedpulksteņu jaunos modeļus Active Edition un Elegant Edition ar ļoti ilgu akumulatora darbības laiku, kā arī Huawei FreeLace bezvadu austiņas, kas ātri un viegli izveido savienojumu ar Huawei HiPair.


Source: Zparks