airBaltic kā pirmā lidsabiedrība iegūst piecas zvaigznes Skytrax vērtējumā par Covid-19 drošības pasākumiem

Skytrax Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Pēc padziļināta audita veikšanas 2020. gada decembrī airBaltic kļuvusi par pirmo lidsabiedrību, kas saņēmusi augstāko vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Mūsu pasažieru un darbinieku drošība ir pati svarīgākā. Jau kopš pavasara esam pielāgojuši savu darbību, ieviešot desmitiem jaunu higiēnas un drošības procedūru, lai sniegtu uzticamus un drošus pakalpojumus. Audita rezultāti apliecina, ka savu darbu esam paveikuši ļoti labi. Mēs turpināsim pielāgot savas procedūras un pakalpojumus, kur vien tas būs nepieciešams.”

Skytrax pārstāvis Edvards Plaisteds (Edward Plaisted): „Esam priecīgi, ka airBaltic saņēmusi augstāko piecu zvaigžņu Covid-19 drošības novērtējumu un kļuvusi par pirmo lidsabiedrību ar šāda līmeņa vērtējumu. Viņi ir sasnieguši pirmšķirīgu veselības aizsardzības un higiēnas drošības pasākumu standartu, lai koronavīrusa pandēmijas laikā nodrošinātu klientu un darbinieku drošību, un šis standarts tiek īstenots ar visaugstāko konsekvences līmeni.”

Skytrax  ir starptautiska gaisa transporta reitinga organizācija, kas 2020. gada augustā ieviesa Covid-19 drošības vērtējumu, aptverot lidsabiedrības un lidostas visā pasaulē. Audits koncentrējas galvenokārt uz Covid-19 tīrības, higiēnas un drošības procedūrām.

Kā ziņots iepriekš, lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp divdesmit pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. airBaltic ir izpildījusi visus kritērijus, līdz ar to saņemot augstāko vērtējumu – septiņas no septiņām zvaigznēm.

2021_01_07_airBaltic_Skytrax

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Sagatavots izmantojot airBaltic preses materiālus


Source: Zparks